چهارشنبه ، 30 مهر ، 1399

کد خبر: 690   |  دفعات بازدید : 733   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

برپایی دوره آموزشی ارتباط موثر برای کارمندان دانشگاه سلمان فارسی کازرون

20 بهمن, 1398
برپایی دوره آموزشی ارتباط موثر برای کارمندان دانشگاه سلمان فارسی کازرون

یک دوره آموزشی ارتباط موثر، با هدف افزایش آگاهی در خصوص بهبود ارتباط، ویژه کارمندان دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار گردید.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه سلمان فارسی، در این دوره آموزشی که در قالب 6 جلسه 2 ساعته و در طول دو هفته ابتدایی بهمن ماه برگزار گردید، مهوش غلامی، مدرس دوره، علاوه بر بیان مفاهیم کلی در رابطه با ضرورت برقراری ارتباط‌هایی که تأثیرگذار باشند، در قالب فعالیت‌های کارگاهی به تدریس برخی از تکنیک‌های برقراری ارتباط نیز پرداخت.
گفتنی است این برنامه از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سلمان فارسی کازرون و در سالن اجتماعات علامه دوانی این دانشگاه برگزار گردید.

گروه : عمومی  |  
برپایی دوره آموزشی ارتباط موثر برای کارمندان دانشگاه سلمان فارسی کازرونبرپایی دوره آموزشی ارتباط موثر برای کارمندان دانشگاه سلمان فارسی کازرونبرپایی دوره آموزشی ارتباط موثر برای کارمندان دانشگاه سلمان فارسی کازرونبرپایی دوره آموزشی ارتباط موثر برای کارمندان دانشگاه سلمان فارسی کازرونبرپایی دوره آموزشی ارتباط موثر برای کارمندان دانشگاه سلمان فارسی کازرونبرپایی دوره آموزشی ارتباط موثر برای کارمندان دانشگاه سلمان فارسی کازرونبرپایی دوره آموزشی ارتباط موثر برای کارمندان دانشگاه سلمان فارسی کازرون
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان