یکشنبه ، 9 آذر ، 1399

کد خبر: 120   |  دفعات بازدید : 4055   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

تفاهم نامه همکاری ما بین دانشگاه سلمان فارسی کازرون و پژوهشکده مواد پیشرفته و انرژی های نو

19 اسفند, 1392
تفاهم نامه همکاری ما بین دانشگاه سلمان فارسی کازرون و پژوهشکده مواد پیشرفته و انرژی های نو

تفاهم نامه همکاری ما بین دانشگاه سلمان فارسی کازرون و پژوهشکده مواد پیشرفته و انرژی های نو سازمان پژوهش های علمی صنعتی ایران منعقد شد.

این تفاهم نامه طی بازدید رئیس دانشگاه سلمان فارسی  کازرون از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی بین دکتر رضا پولادی، رئیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون و دکتر محمد اسماعیلیان، رئیس پژوهشکده مواد پیشرفته و انرژی های نو به امضاء رسید.

در این تفاهم نامه که در هفت بند می باشد آمده است که سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران در تأسیس پژوهشکده مواد پیشرفته و انرژی های نو و دانشکده فناوری های نوین به دانشگاه سلمان فارسی کمک کند.

تبادل استاد بین این پژوهشکده و دانشگاه سلمان فارسی جهت برگزاری دوره های کارشناسی ارشد و کمک در تعریف سرفصل ها و برنامه های آموزشی دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد دارای مجوز تأسیس به دانشگاه کازرون از بندهای مهم این تفاهم نامه می باشد.

پولادی گفت: تعریف پروژه های مطالعاتی برای شناخت پتانسیل های منطقه کازرون و اجرای آن پروژه ها توسط پژوهشکده مواد سازمان از دغدغه های این جانب در انعقاد تفاهم نامه بوده و ایشان در ادامه افزودند که همکاری در اجرای پروژه های کارشناسی ارشد و دکتری که از طرف دانشگاه کازرون تعریف می شود، از دیگر بندهای این تفاهم نامه می باشد.

متن تفاهم نامه در روابط عمومی دانشگاه سلمان فارسی کازرون موجود می باشد.

در پایان امضای این تفاهم نامه دکتر اسماعیلیان گفت من این تفاهم نامه را قلبی می نویسم و آن را در راستای نیازهای کشور می دانم.

ایشان افزودند: که ما باید این قدر زمینه ی کار ایجاد کنیم که حتی از کشورهای خارجی برای کار به ما مراجعه کنند.

رئیس پژوهشکده مواد و انرژی های نو سازمان گفت ما باید پروژه هایی عملیاتی و کاربردی را در پژوهشکده اجرایی کنیم.

اسماعیلیان با اشاره به این که ما در جنگ در خط مقدم جنگ و دفاع مقدس بودیم حالا هم با همان توان و اراده و ایمان در خط مقدم جهاد علمی هستیم.

اسماعیلیان با بیان این که مردم سرور ما هستند افزود باید به آن ها و برای خدمت به کشور تلاش کرد.

در حاشیه امضای این تفاهم نامه، دکتر پولادی از آزمایشگاههای مختلف پژوهشکده مواد پیشرفته و انرژی های نو سازمان پژوهش های علمی صنعتی ایران مانند: آزمایشگاه فرآیندهای انجماد، آزمایشگاه خوردگی و پوشش های دما بالا و... بازدید کرد.

 

گروه : عمومی  |  
تفاهم نامه همکاری ما بین دانشگاه سلمان فارسی کازرون و پژوهشکده مواد پیشرفته و انرژی های نو
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان