شنبه ، 3 آبان ، 1399

کد خبر: 672   |  دفعات بازدید : 744   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

حضور دانشگاهیان دانشگاه سلمان فارسی کازرون در مراسم گرامی‌داشت حماسه 9 دی

10 دی, 1398
حضور دانشگاهیان دانشگاه سلمان فارسی کازرون در مراسم گرامی‌داشت حماسه 9 دی
در سالروز حماسه 9 دی، دانشگاهیان دانشگاه سلمان فارسی کازرون با حضور در تجمع بزرگی که در مصلی نمازجمعه شهر کازرون برگزار شد، همگام با سایر مردم کازرون به گرامی‌داشت این روز پرداختند. 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سلمان فارسی کازرون، در این مراسم هیئت رییسه دانشگاه، اعضا هیئت علمی، کارکنان و جمعی از دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی همراه با دیگر آحاد مردم ضمن حضور در مراسم بزرگداشت 9 دی با سر دادن شعارهایی بر حفظ وحدت داخلی و انزجار از دشمنان داخلی و خارجی ایران اسلامی تأکید نمودند. 
در این مراسم حجت‌الاسلام صباحی، امام جمعه شهرستان کازرون طی سخنانی با تقدیر از حضور آگاهانه مردم کازرون در سالروز گرامی‌داشت حماسه 9 دی، بر لزوم تداوم این آگاهی و بیداری در سطح جامعه تأکید نمودند. شرکت کنندگان نیز با سردادن شعارهایی در حمایت از خیزش انقلابی 9دی، پایبندی خود را  نسبت به انقلاب و دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی، شهدا و رهبر معظم اعلام کردند.

 

 

گروه : عمومی  |  
حضور دانشگاهیان دانشگاه سلمان فارسی کازرون در مراسم گرامی‌داشت حماسه 9 دیحضور دانشگاهیان دانشگاه سلمان فارسی کازرون در مراسم گرامی‌داشت حماسه 9 دیحضور دانشگاهیان دانشگاه سلمان فارسی کازرون در مراسم گرامی‌داشت حماسه 9 دی
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان