شنبه ، 3 آبان ، 1399

کد خبر: 676   |  دفعات بازدید : 726   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دانشگاهیان دانشگاه سلمان فارسی کازرون، یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی را گرامی داشتند

24 دی, 1398
دانشگاهیان دانشگاه سلمان فارسی کازرون، یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی را گرامی داشتند

هیئت‌رییسه، اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی کازرون با برگزاری مراسم بزرگداشتی، یاد و خاطره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشتند.


بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه سلمان فارسی کازرون، در این مراسم که روز دوشنبه، 23 دی ماه با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی و پایگاه مقاومت شهید احمدی روشن این دانشگاه برگزار گردید، حجت‌الاسلام جوکار طی سخنانی ضمن ارج گذاشتن به خدمات نظامی شهید سپهبد قاسم سلیمانی به برخی از وجوه مختلف تأثیرات اجتماعی وی اشاره کرد و از نقش موثری که این سپهبد شهید در دوران حیاتش برای خدمت به عموم مردم جامعه و به ویژه خانواده شهدا داشت، یاد کرد.
در ادامه حجت‌الاسلام زالزاده، امام جماعت دانشگاه نیز با ایراد سخنانی بر لزوم زنده نگهداشتن اندیشه و راه شهید قاسم سلیمانی به ویژه در میان دانشجویان و دانشگاهیان تأکید نمود و خاطر نشان ساخت این شهید زنده، می‌تواند الگوی مناسبی برای تمام مردم در اقشار مختلف جامعه باشد.
سرهنگ حبیب‌زاده، از هم‌رزمان شهید قاسم سلیمانی، از دیگر سخنرانان این مراسم بود. وی با بیان برخی خاطرات از سپهبد قاسم سلیمانی، به مرور تأثیرگذاری ویژه و موثر وی در میان رزمندگان جبهه مقاومت پرداخت. 
همچنین در این مراسم دکتر کاظم دهقانیان‌فرد با خواندن شعر و داوود خوشکدار از مداحان اهل بیت با مداحی و نوحه‌خوانی به گرامی‌داشت یاد شهید قاسم سلیمانی پرداختند.
گفتنی است این مراسم در سالن نمازخانه دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار گردید.

گروه : عمومی  |  
دانشگاهیان دانشگاه سلمان فارسی کازرون، یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی را گرامی داشتنددانشگاهیان دانشگاه سلمان فارسی کازرون، یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی را گرامی داشتنددانشگاهیان دانشگاه سلمان فارسی کازرون، یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی را گرامی داشتنددانشگاهیان دانشگاه سلمان فارسی کازرون، یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی را گرامی داشتنددانشگاهیان دانشگاه سلمان فارسی کازرون، یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی را گرامی داشتنددانشگاهیان دانشگاه سلمان فارسی کازرون، یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی را گرامی داشتنددانشگاهیان دانشگاه سلمان فارسی کازرون، یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی را گرامی داشتنددانشگاهیان دانشگاه سلمان فارسی کازرون، یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی را گرامی داشتند
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان