شنبه ، 3 آبان ، 1399

کد خبر: 691   |  دفعات بازدید : 509   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

همزمان با دهه فجر صورت گرفت / عملیات گازرسانی به پردیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون آغاز شد

20 بهمن, 1398
همزمان با دهه فجر صورت گرفت / عملیات گازرسانی به پردیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون آغاز شد

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر، عملیات حفاری و لوله‌گذاری جهت گازرسانی به ساختمان‌های پردیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون آغاز شد.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه سلمان فارسی کازرون، در این عملیات که با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و دویست میلیون ریال و توسط گروه طرح‌های عمرانی این دانشگاه آغاز شده است، پیمانکار این پروژه لوله‌گذاری به طول 790 متر در محوطه پردیس دانشگاه را انجام خواهد داد و با اتمام آن، ساختمان‌های دانشکده علوم پایه و سلف‌سرویس دانشگاه از زیرساخت لازم جهت تزریق گاز بهره‌مند خواهند شد.
گفتنی است با اتمام عملیات لوله‌گذاری شبکه گاز، پردیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون یک گام دیگر به بهره‌برداری و آغاز به کار خود نزدیک‌تر خواهد شد.
پردیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون در کیلومتر 5 جاده کازرون ـ بوشهر قرار دارد و ساختمان‌های دانشکده علوم پایه، دانشکده فنی مهندسی، سلف سرویس، زمین چمن مصنوعی و چند بنای دیگر، از جمله ساختمان‌هایی هستند که در حال حاضر در این پردیس 78هکتاری در دست احداث می‌باشند.

گروه : عمومی  |  
همزمان با دهه فجر صورت گرفت / عملیات گازرسانی به پردیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون آغاز شدهمزمان با دهه فجر صورت گرفت / عملیات گازرسانی به پردیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون آغاز شدهمزمان با دهه فجر صورت گرفت / عملیات گازرسانی به پردیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون آغاز شد
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان