پنجشنبه ، 23 مرداد ، 1399
حداقل
جستجو
حداقل
گروه های خبری
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 126   |  دفعات بازدید : 4887   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دبیر بیست و نهمین دوره جشنواره سراسری مسابقات قرآن کریم دانشجویی خبر داد:

10 اردیبهشت, 1393
دبیر بیست و نهمین دوره جشنواره سراسری مسابقات قرآن کریم دانشجویی خبر داد:

برگزیدگان مرحله اول جشنواره سراسری قرآن کریم دانشگاهی مشخص شدند.

 دبیر بیست و نهمین دوره جشنواره سراسری مسابقات قرآن کریم دانشجویان گفت: داوری آثار ارسالی دانشگاه های منطقه 5 فرهنگی کشور توسط دواران مجرب و ملی انجام شد و نفرات برگزیده امنخاب شدند.

سید هاشم خاتمی با اشاره به این که در این مرحله داوران به مدت دو روز آثار ارسالی از دانشگاه ها در رشته های «تلاوت تحقیق» و «تلاوت ترتیل» را مورد ارزیابی قرار دادند، اظهار داشت: برگزیدگان این مرحله که 20 نفر خانم و 20 نفر آقا هستند به مرحله منطقه ای این جشنواره راه پیدا کردند.

خاتمی خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت و اهمیتی که این جشنواره دارد سعی شده از داوران مجرب که خود سابقه حضور در مسابقات ملی و بین المللی را دارند استفاده شود و بنابراین از تیم داوری استان بوشهر برای این مهم استفاده شد.

دبیر بیست و نهمین دوره جشنواره سراسری مسابقات قرآن کریم دانشجویی علی هاشمی نفر اول مسابقات بین المللی قرآن کریم در سال 90، سید محمد جعفری خادم نمونه کشوری در سال 91، رضا نجفی حافظ کلّ قرآن و مؤلف هشت عنوان کتاب ارزشمند در زمینه قرآن و عضو هیئت علمی دانشگاه خلیج فارس به عنوانی تعدادی از داوران این مسابقات نام برد. اسامی برگزیدگان:

رشته تلاوت تحقیق( برادران و خواهران)

 ردیف نام و نام خانوادگی   دانشگاه  ردیف  نام و نام خانوادگی  دانشگاه
 1  سید جاسم موسوی  اصول دین دزفول  1  الهام سلطانی نژاد شهید باهنر کرمان
 2  سید جواد هاشم زاده  شیراز  2 زهرا حسین پور شیراز
 3  سید رضا نجیبی  شیراز سارا تانگو شهید باهنر کرمان
 4  رضا بنافی  صنعت نفت آبادان فاخره مویدی هرمزگان
 5  سید محمدجواد محمدی  خلیج فارس بوشهر  5 زینب زارع شیراز
 6  مجتبی یدالهی  شهید باهنر کرمان  6 آمنه آلبوغبیش شهید چمران اهواز
 7  محمدحسین قطعی  شیراز  7 سعیده مهدوی تبار شهید چمران اهواز
 8  یاسین سعیدی  شهید باهنر کرمان  8 فاطمه شریفی یاسوج
 9  هادی معقول  شهید باهنر کرمان  9 فاطمه پوربهمن شیراز
 10  حسین دشمن زیاری  خلیج فارس بوشهر  10 پونه پویش خلیج فارس بوشهر

 ​برگزیدگان رشته تلاوت ترتیل(برادران و خواهران)

ردیف  نام و نام خانوادگی(برادران)  دانشگاه ردیف  نام و نام خانوادگی(خواهران) دانشگاه
 1  علی اکبر فولادی خلیج فارس بوشهر  1  سنا منبوهی  شهید چمران اهواز
 2  سید جواد حسینی خلیج فارس بوشهر  2  فاطمه غیاثی  خلیج فارس بوشهر
 3  منصور علوی مرام  شهیدچمران اهواز  3  سیده حمیده بحری  شیراز
 4
علی عساکره
 جندی شاپور دزفول  4  فاطمه قاسمی  شیراز
 5  سید سعید موسوی  شهیدچمران اهواز  5  مهرناز ریاست  شیراز
 6  محمودرضا افتخار  شیراز  6  فاطمه بحرانی پور شهيد چمران اهواز
 7  آقای اسماعیل زاده  زابل  7 کتایون بهادریان یاسوج
 8  رحمان فلاح باقری  ولی عصر(عج) رفسنجان 8 ندا علیزاده هرمزگان
 9  عباس خیراندیش جهرم   9 سارا داورپناه آموزش عالی زند شیراز
 10  محمدامین کاردان شیراز  10  پریسا یزدانی شیراز

گروه : عمومی  |  
دبیر بیست و نهمین دوره جشنواره سراسری مسابقات قرآن کریم دانشجویی خبر داد:دبیر بیست و نهمین دوره جشنواره سراسری مسابقات قرآن کریم دانشجویی خبر داد:
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام

ایمیل

وب سایت


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان