پنجشنبه ، 23 مرداد ، 1399
حداقل
جستجو
حداقل
گروه های خبری
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 133   |  دفعات بازدید : 3353   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

برگزاری بزرگ ترین رویداد قرآنی جنوب کشور در دانشگاه سلمان فارسی

26 اردیبهشت, 1393

دبیر اجرایی بیست و نهمین جشنواره سراسری قرآن کریم دانشجویان کشور (منطقه پنج فرهنگی)  از برگزاری بزرگ ترین رویداد قرآنی جنوب کشور با حضور مسئولان عالی رتبه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیران فرهنگی منطقه 5 فرهنگی کشور و دانشجویان برگزیده قرآنی دانشگاهها در روزهای 30 و 31 اردیبهشت ماه در دانشگاه سلمان فارسی کازرون خبر داد.

به گفته ابراهیم آروند مراسم افتتاحیه در روز سه شنبه سی ام اردیهشت ماه ساعت 15 با پیام یکی از مراجع عالی قدر و بزرگوار علم تشیع، سخنرانی سرپرست دانشگاه، توضیحات دبیر اجرایی مسابقات در خصوص نحوه برگزاری مسابقات، پخش کلیپ و ... در سالن مرحوم نصرالله مردانی  اداره فرهنگ و ارشاد کازرون برگزار می شود و مراسم اختتامیه چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه ساعت 15 با سخنرانی حاج آقا صبوری، مدیر مؤسسه تدبر در قرآن،سخنرانی حجت الإسلام والمسلمین حشمتی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سخنرانی نماینده ای از وزارت علوم، گزارش دبیر اجرایی مسابقات، اجرای گروه تواشیح اعزامی از بوشهر، اهدا لوح و تندیس جشنواره به برگزیدگان، پخش کلیپ و ... در همان مکان برگزار می شود.

آروند اضافه کرد: حجت الإسلام والمسلمین حشمتی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، قادر آشنا مدیر کلّ ارتباطات و هماهنگی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر جعفر پور معاون مدیر کلّ امور فرهنگی و رئیس اداره فعالیت های دینی و قرآنی دفتر امور فرهنگی وزارت علوم و  حجت الإسلام والمسلمین صبوحی مدیر مإسسه تدبر در قرآن از مهمانان ویژه این مسابقات هستند.

وی با اشاره به برپایی نمایشگاه قرآن و عترت در محوطه دانشگاه در حین مسابقات بیان داشت: در روزهای برگزاری مسابقات نمایشگاهی با غرفه های مختلف که از جمله آنها می توان به غرفه های محصولات فرهنگی در زمبنه قرآن اعم از کتاب و نرم افزار، تفأل با شهدا، سبک زندگی قرآنی، عفاف و حجاب، پاسخ به شبهات و سؤالات دینی، خوشنویسی قرآنی، دستاوردهای فرهنگی و علمی دانشگاه سلمان فارسی و ... اشاره کرد.

مدیر فرهنگی دانشگاه سلمان فارسی کازرون در پایان خاطرنشان کرد: برگزیدگان مرحله منطقه ای به مرحله کشوری که تیرماه در دانشگاه ایلام برگزار می شود معرفی می شوند
گروه : عمومی  |  
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام

ایمیل

وب سایت


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان