شنبه ، 10 آبان ، 1399

کد خبر: 23   |  دفعات بازدید : 5980   |  نظرات : 1 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

پيام ریاست دانشگاه سلمان فارسی کازرون به مناسبت سال تحصيلی 91-92

25 شهریور, 1391
پيام ریاست دانشگاه سلمان فارسی کازرون به مناسبت سال تحصيلی 91-92

نخست کلام به فرموده شيخ اجل: « منت خدای را عزّوجل که طاعتش موجب قربت است و به شکراندرش مزيد نعمت. هر نفسی که فرو می رود ممّد حيات است وچون برآيد مفرّح ذات ... »

شروع سال تحصيلی جديد و رويش دوباره مهری تازه برای آغازيدن سالی سرشار از موفقيت و سربلندی را به عموم اساتيد بزرگوار دانشگاه سلمان فارسی به عنوان فرماندهان عرصه جنگ نرم و رسالت داران مقام کبريايی انبياء و همچنين به دانشجويان عزيز اين دانشگاه که همواره افسران شجاع و دلسوز در ميدان پيشرفت های علمی و اخلاقی و بصيرت های دينی و انقلابی بوده اند تبريک و تهنيت می گويم.

دانشگاه سلمان فارسی کازرون در راستای گام برداشتن در مسير آرمان های بلند انقلاب اسلامی و در چارچوب عمل به منويات مقام عظمای ولايت، امام خامنه ای، بر خود واجب می داند تا در اين سال جديد همچون گذ شته، در گذر از کوره راه های يأس و انفعال و خمودگی، با نشاط و طراوت هر چه تمام تر به سمت قله های رفيع علم و فناوری، اخلاق و ديانت گام بردارد و مسير حرکت ايران اسلامی را به سمت تعالی و پيشرفت هموارتر نمايد. بی شک اين مهم تحقق نخواهد يافت مگر با همت و اراده بلند اساتيد، دانشجويان و کارمندان دلسوز اين مجموعه.

در پايان با تشکر از زحمات مديران و کارمندان دانشگاه، از اين بزرگواران تقاضا دارم تا با فراهم آوردن کليه شرايط لازم برای ايجاد جو نشاط و پويايی علمی و ايمانی برای دانشجويان عزيز نهايت تلاش خود را به کار گيرند و همچنين به فرزندان عزيزم، دانشجويان گرامی توصيه می کنم تا با توکل بر خدای متعال سال جديد را با همت و اراده چند برابر برای دستيابی به موفقيت های علمی، فرهنگی و دينی شروع نمايند.

25 شهریور 1391

دکتر فرهاد خرمائی

گروه : عمومی  |  
پيام ریاست دانشگاه سلمان فارسی کازرون به مناسبت سال تحصيلی 91-92
نظرات
ساناز
یکشنبه, 26 شهریور,1391 01:16 ق.ظ
سلام خسته نباشید اگه مبشه مدارک لازم برای ثبت نام رو بزنید توسایت چون توسازمان سنجش زیاد درست نیست مثلا ننوشته چند قطه عکس و...لطف کنید خودتون مدارک لازم رو بزنید خوهشن چون ما راهمون زوره اگه مدارک ناقص بود نمیتونیم برگردیم بیاریم ممنون میشیم
ارسال نظر


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان