جمعه ، 24 مرداد ، 1399
حداقل
جستجو
حداقل
گروه های خبری
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 645   |  دفعات بازدید : 668   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

اعلام آمادگی رییس پلیس فتا کازرون برای افزایش تعامل‌های آموزشی با دانشگاه سلمان فارسی / سرهنگ محمدزاده: برای کنترل فضای مجازی به بهبود روابط واقعی اجتماعی نیازمندیم

21 آبان, 1398
اعلام آمادگی رییس پلیس فتا کازرون برای افزایش تعامل‌های آموزشی با دانشگاه سلمان فارسی / سرهنگ محمدزاده: برای کنترل فضای مجازی به بهبود روابط واقعی اجتماعی نیازمندیم

سرهنگ محمدزاده، رییس پلیس فتا شهرستان کازرون در جمع دانشجویان ورودی جدید این دانشگاه به بیان توضیحاتی پیرامون حضور و فعالیت دانشجویان در فضای مجازی پرداخت.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر نزدیک به 70 درصد از جمعیت کشور در فضای مجازی و بسترهای اینترنتی حضور دارند، خاطر نشان نمود: بخش قابل توجهی از این جمعیت را جوانان تشکیل می‌دهند و ممکن است به دلیل عدم اطلاع و آگاهی کامل، درگیر برخی مسایلی شوند که تبعات حقوقی برای آنها داشته باشد.
سرهنگ محمدزاده در ادامه به ذکر برخی مواردی که لازم است دانشجویان مد نظر داشته باشند پرداخت و افزود: در فضای مجازی، مطالبی که ارسال می‌کنید بیان‌گر و معرف شخصیت شماست. به منبع ارسال پیام دقت کنید و به ویژه مطالب و عکس‌ها و فیلم‌هایی را که دریافت می‌کنید بیشتر بررسی نمایید و از خودتان بپرسید هدف سازندگان این کلیپ‌ها و منتشر کنندگان این عکس‌ها و مطالب چه بوده است.
رییس پلیس فتا شهرستان کازرون همچنین خاطر نشان نمودند: به استناد پایش‌های صورت گرفته خانواده‌های ایرانی به طور متوسط روزانه 8 ساعت در فضای مجازی حضور دارند و این در حالی است که ارتباط کلامی آنها در طول روز به طور متوسط به زیر 15 دقیقه رسیده است که این مسئله بیانگر نیاز به توجه جدی‌تر همگانی برای تغییر رفتار برای حضور در فضای مجازی و بهبود روابط اجتماعی است و در حال حاضر برای کنترل فضای مجازی و آسیب‌های آن، به بهبود روابط واقعی اجتماعی نیازمندیم.
وی در پایان خاطر نشان نمود: به زودی کارگروه‌هایی را در بحث آموزش‌های مرتبط با فضای مجازی راه‌اندازی می‌کنیم و این آمادگی را داریم تا با دانشگاه سلمان فارسی نیز برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی وارد همکاری شویم.
گروه : عمومی  |  
اعلام آمادگی رییس پلیس فتا کازرون برای افزایش تعامل‌های آموزشی با دانشگاه سلمان فارسی / سرهنگ محمدزاده: برای کنترل فضای مجازی به بهبود روابط واقعی اجتماعی نیازمندیماعلام آمادگی رییس پلیس فتا کازرون برای افزایش تعامل‌های آموزشی با دانشگاه سلمان فارسی / سرهنگ محمدزاده: برای کنترل فضای مجازی به بهبود روابط واقعی اجتماعی نیازمندیماعلام آمادگی رییس پلیس فتا کازرون برای افزایش تعامل‌های آموزشی با دانشگاه سلمان فارسی / سرهنگ محمدزاده: برای کنترل فضای مجازی به بهبود روابط واقعی اجتماعی نیازمندیم
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام

ایمیل

وب سایت


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان