شنبه ، 5 مهر ، 1399
حداقل
جستجو
حداقل
گروه های خبری
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 709   |  دفعات بازدید : 391   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دکتر غفاری‌پور: با پشتوانه رشادت‌های پاسداران ایران اسلامی، چرخ دانش را در خدمت جهش تولید حرکت خواهیم داد / پیام تبریک رییس دانشگاه سلمان فارسی به مناسبت روز پاسدار و اعیاد شعبانیه

09 فروردین, 1399
دکتر غفاری‌پور: با پشتوانه رشادت‌های پاسداران ایران اسلامی، چرخ دانش را در خدمت جهش تولید حرکت خواهیم داد / پیام تبریک رییس دانشگاه سلمان فارسی به مناسبت روز پاسدار و اعیاد شعبانیه

همزمان با فرارسیدن اعیاد ماه مبارک شعبان و همچنین روز پاسدار، دکتر غفاری‌پور، رییس دانشگاه سلمان فارسی کازرون با انتشار پیامی، ضمن تبریک این اعیاد بر لزوم تداوم حرکت جامعه دانشگاهی کشور در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران که به برکت رشادت‌های پاسداران پرافتخار انقلاب اسلامی همچون سردار شهید قاسم سلیمانی حفظ و حراست شده‌اند، تأکید نمود.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه سلمان فارسی کازرون، دکتر غفاری‌پور در پیام خود با تصریح بر الگو گرفتن پاسداران انقلاب اسلامی ایران از امام حسین(ع) و اثبات عملی و عینی آن در عرصه‌های مختلف اعم از نبرد بیولوژیکی که این روزها در سطح کشور در جریان است، اظهار امیدواری نمود: دانشگاهیان دانشگاه سلمان فارسی کازرون بتوانند با پشتوانه رشادت‌های پاسداران ایران اسلامی، چرخ دانش را در خدمت جهش تولید حرکت دهند. 
گفتنی است متن کامل پیام ایشان، بدین شرح می‌باشد:

بسمه تعالی

طلوع آفتاب سوم شعبان و سالروز تولد پاسدار اسلام، حضرت امام حسین(ع)، طلیعه امیدی است بر جان عاشقان ایران اسلامی، به ویژه اهالی دانش که در سایه درس‌ها و عبرت‌هایی که آن حضرت برجای گذاشتند، به مجاهدت علمی در سنگر دانشگاه می‌پردازند.
شهادت در راه حقیقت، درس ابدی سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) برای تاریخ بود که به عنوان الگوی جاودانه پاسداری به تمام آزادگان دنیا آموخته شد. در عصر حاضر، تجلی و تجسم عینی این درس را می‌توان در قامت سلحشوران و جان بر کفان پاسداران انقلاب اسلامی ایران یافت. سربازان و سرداران پرافتخاری همچون شهید قاسم سلیمانی و سایر شهدای عظیم‌الشأنی که این نهاد انقلابی از بدو شکل‌گیری نظام جمهوری اسلامی ایران تا به امروز در تمامی عرصه‌های مختلف تقدیم ایران اسلامی نموده و بی‌شک هر یک از این شهدای والامقام، در مکتب آموزه‌های امام حسین(ع) درس عزت و جاودانگی را آموختند که این چنین به عنوان مدال‌های پرافتخاری بر سینه تاریخ حک شده‌اند.
تدبیر بلندنظرانه و دوراندیشانه معمار فقید انقلاب اسلامی در تشکیل سپاه پاسداران که حاکی از افق دید بلند امام راحل بود در کنار رشادت‌ها و شهادت‌طلبی‌های سربازان و سرداران این نهاد انقلابی همواره مایه مباهات ایران و اسلام بوده است و به عنوان دیواری امن و محکم برای حرکت سایر بخش‌های جامعه تجلی یافته است. پاسداران غیور انقلاب اسلامی در عمل نشان داده‌اند هر میدانی که نیاز به مبارزه برای حفظ ایران و اسلام داشته باشد، پیشقدم‌های اول آن میدان خواهند بود؛ چنانکه این فخرآفرینان، این روزها نیز که کشور درگیر مبارزه بیولوژیک با بیماری است، باز هم در صف اول جهاد حضور دارند و در عمل ثابت نمودند پرچم‌داران پرافتخار دفاع از ایران اسلامی در تمامی عرصه‌ها و جبهه‌ها هستند.
دانشگاه سلمان فارسی کازرون، ضمن تکریم رشادت‌ها و سلحشوری‌های پاسداران انقلاب اسلامی و با قدردانی از امنیتی که با تکیه بر اندیشه‌های والا و توانمندی‌های پرافتخار این پاسداران سلحشور به دست آمده است، امید دارد بتواند با گام برداشتن در مسیر تولید دانش و تربیت دانشجویانی پیشرو و اندیشمند، ذیل فرمایشات مقام معظم رهبری، چرخ توسعه این کشور عزیز را به حرکت درآورد و به سهم خود گامی عملی در تکریم جان‌فشانی‌های پاسداران سرافراز کشور بردارد و با پشتوانه رشادت‌های پاسداران ایران اسلامی، چرخ دانش را در خدمت جهش تولید حرکت دهد. 
اینجانب به نمایندگی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه سلمان فارسی کازرون فرا رسیدن اعیاد ماه شعبان به ویژه روز میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار، روز میلاد علمدار کربلا حضرت ابوالفضل عباس(س) و روز جانباز و همچنین میلاد با سعادت حضرت سجاد(ع) روز آزادگان سرافراز را به محضر مقام معظم رهبری، عموم مردم شریف ایران اسلامی و به ویژه پاسداران غیور، جانباز سرافراز و آزادگان پرافتخار کشور تبریک گفته و از خداوند بزرگ می‌خواهم جامعه دانشگاهی کشور و به ویژه دانشگاه سلمان فارسی کازرون را در مسیر تداوم آرمان‌ها و ارزش‌هایی که این پاسداران و جانبازان و آزادگان برای ایران اسلامی به ارمغان آورده‌اند، ثابت قدم نگه دارد.

دکتر انوشیروان غفاری‌پور
رییس دانشگاه سلمان فارسی کازرون

گروه : عمومی  |  
دکتر غفاری‌پور: با پشتوانه رشادت‌های پاسداران ایران اسلامی، چرخ دانش را در خدمت جهش تولید حرکت خواهیم داد / پیام تبریک رییس دانشگاه سلمان فارسی به مناسبت روز پاسدار و اعیاد شعبانیه
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان