چهارشنبه ، 2 تیر ، 1400
عنواننشست آموزشی آشنایی با ساز و کارهای راه‌اندازی مشاغل خانگی
تاریخ1399/08/27 12:00 ق.ظ
توضیحات

دانشگاه سلمان فارسی کازرون با همکاری جهاد دانشگاهی کازرون و در راستای عملیاتی نمودن تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک، برگزار می‌کنند

 

 

نشست آموزشی آشنایی با ساز و کارهای راه‌اندازی مشاغل خانگی

و چگونگی استفاده از حمایت‌های پیش‌بینی شده در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی

 

سخنران: ایمان والی ـ مدیر جهاد دانشگاهی کازرون

زمان: 10:30 صبح چهارشنبه 28 آبان

 

ـ این نشست به صورت نیمه حضوری برگزار می‌گردد و ورود به بستر غیرحضوری آن برای عموم دانشجویان، کارکنان دانشگاه سلمان فارسی کازرون و اعضا خانواده‌های آنها آزاد است.

ـ علاقمندان می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی http://lms.kazerunsfu.ac.ir/ksfu در این نشست شرکت نمایند. (پس از وارد شدن به صفحه، گزینه guest را انتخاب نموده و نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.)

ـ برای برقراری ارتباطی پایدارتر در طول برگزاری نشست، بهتر است برنامه Adobe Connect را بر روی تلفن همراه هوشمند یا کامپیوتر و یا لپ‌تاپ خود نصب نمایید. می‌توانید با مراجعه به سایت دانشگاه سلمان فارسی کازرون،  برنامه یاد شده و راهنمای استفاده از آن را در قسمت «آموزش مجازی» سایت دانلود نمایید. ( آدرس و شیوه ورود، مشابه مواردی است که در بالا اشاره شد).  در صورت نیاز به کمک برای نصب و استفاده از نرم افزار Adobe connect در ساعت‌های اداری با واحد فناوری دانشگاه سلمان فارسی کازرون به شماره 07142226052 داخلی 174 تماس حاصل فرمایید.

ـ همچنین با هدف سهولت بیشتر برای دسترسی مخاطبان عمومی، این نشست، همزمان به صورت زنده در اینستاگرام دانشگاه سلمان فارسی کازرون با شناسه salmanfarsiuniversity @ پخش می‌گردد.

فایل_ Poster Mashaghel e khanegi.jpg
تعداد بازدید201

طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان