چهارشنبه ، 12 آذر ، 1399
عنوانوبینار تأملی بر نواهای مادرانه (در فرهنگ مردم)
تاریخ1399/09/01 12:00 ق.ظ
توضیحات

کانون کازرون‌شناسی  دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار می‌کند

 

وبینار تأملی بر نواهای مادرانه (در فرهنگ مردم)

 

سخنران: عبدالنبی سلامی «پوردوان»

پژوهشگر ارشد مردم‌شناسی و مولف مجموعه هشت جلدی گویش‌شناسی فارس

 

به همراه اهدا جایزه به برگزیدگان مسابقه لالایی‌های بومی کازرون

 

زمان برگزاری:

دوشنبه 3 آذرماه 1399

ساعت 10:30 صبح

 

 

قابل توجه علاقمندان به شرکت در این وبینار

ـ این وبینار با رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا و به صورت نیمه حضوری برگزار می‌گردد. ورود به بستر غیرحضوری آن برای عموم آزاد است.

ـ علاقمندان می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی http://lms.kazerunsfu.ac.ir/ksfu در این وبینار شرکت نمایند. (پس از وارد شدن به صفحه، گزینه guest را انتخاب نموده و نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.)

ـ برای برقراری ارتباطی پایدارتر در طول برگزاری وبینار، بهتر است برنامه Adobe Connect را بر روی تلفن همراه هوشمند یا کامپیوتر و یا لپ‌تاپ خود نصب نمایید. می‌توانید با مراجعه به سایت دانشگاه سلمان فارسی کازرون،  برنامه یاد شده و راهنمای استفاده از آن را در قسمت «آموزش مجازی» سایت دانلود نمایید. (آدرس و شیوه ورود، مشابه مواردی است که در بالا اشاره شد).  در صورت نیاز به کمک برای نصب و استفاده از نرم افزار Adobe connect در ساعت‌های اداری با واحد فناوری دانشگاه سلمان فارسی کازرون به شماره 07142226052 داخلی 174 تماس حاصل فرمایید.

ـ همچنین با هدف سهولت بیشتر برای دسترسی مخاطبان عمومی، این وبینار، همزمان به صورت زنده در اینستاگرام دانشگاه سلمان فارسی کازرون با شناسه salmanfarsiuniversity @ پخش می‌گردد.

فایلپوستر وبینار تأملی بر نواهای مادرانه.jpg
تعداد بازدید227

طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان