چهارشنبه ، 1 بهمن ، 1399
عنواننشست شناخت‌شناسی ابعاد شخصیتی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی
تاریخ1399/10/10 12:00 ق.ظ
توضیحات

دبیرخانه دائمی هم‌افزایی دانشگاه‌های کازرون

دانشگاه سلمان فارسی کازرون، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون، دانشگاه پیام‌نور کازرون، دانشگاه فرهنگیان ـ مرکز آموزش عالی زینب کبری(س)، آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران، مرکز آموزش علمی و کاربردی کازرون، بسیج اساتید دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار می‌کنند

 

 

نشست شناخت‌شناسی ابعاد شخصیتی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

 

 

سخنران‌ها

سرهنگ غلامرضا توکل / فرمانده سپاه شهرستان کازرون

حجت‌الاسلام رسول محمدی / مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کازرون

 

زمان برگزاری

شنبه 13 دی‌ماه 1399

ساعت 10:30 صبح

 

 

قابل توجه علاقمندان به شرکت در این نشست

این نشست به صورت نیمه حضوری برگزار می‌گردد و ورود به بستر غیرحضوری آن برای عموم آزاد است.

علاقمندان می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی http://lms.kazerunsfu.ac.ir/ksfu در این نشست شرکت نمایند. (پس از وارد شدن به صفحه، گزینه guest را انتخاب نموده و نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.)

برای برقراری ارتباطی پایدارتر در طول برگزاری نشست، بهتر است برنامه Adobe Connect را بر روی تلفن همراه هوشمند یا کامپیوتر و یا لپ‌تاپ خود نصب نمایید. می‌توانید با مراجعه به سایت دانشگاه سلمان فارسی کازرون،  برنامه یاد شده و راهنمای استفاده از آن را در قسمت «آموزش مجازی» سایت دانلود نمایید. ( آدرس و شیوه ورود، مشابه مواردی است که در بالا اشاره شد).  در صورت نیاز به کمک برای نصب و استفاده از نرم افزار Adobe connect در ساعت‌های اداری با واحد فناوری دانشگاه سلمان فارسی کازرون به شماره 07142226052 داخلی 174 تماس حاصل فرمایید.

همچنین با هدف سهولت بیشتر برای دسترسی مخاطبان عمومی، این نشست، همزمان به صورت زنده در اینستاگرام دانشگاه سلمان فارسی کازرون با شناسه salmanfarsiuniversity@ پخش می‌گردد.

 

فایلپوستر نشست شناخت‌شناسی ابعاد شخصیتی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی.jpg
تعداد بازدید66

طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان