دوشنبه ، 20 مرداد ، 1399
حداقل
اطلاعیه ها
عنوانشيوه‌نامه برگزاری دروس عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی نيمسال دوم سال تحصيلي 99-1398
تاریخ1399/04/10 04:30 ق.ظ
توضیحات

به آگاهي اساتيد و دانشجويان گرامي مي‌رساند، نظر به وضعيت بهداشتي موجود، دروس عملي، كارگاهي و آزمايشگاهي به شيوه زير در تابستان 1399 برگزار خواهند شد.
1. كليه دروس عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی که با تشخيص استاد و مديرگروه قابليت ارائه کامل به شيوه غیرحضوری  دارند، از طریق سامانه آموزش مجازی دانشگاه و ارايه فيلم ضبط شده جلسات آزمايشگاه/كارگاه تدریس خواهند شد.
2. دروس عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی که با نظر استاد درس و تأیید گروه مربوطه، امکان ارائه كامل به صورت مجازی ندارند، به صورت تركيبي (حضوری و مجازي) و با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهند شد.
3. بازه زمانی برگزاری کلاس‏های  فشرده دروس عملی از 1 تا 10 شهريورماه بصورت مجازي و از 10 تا 27 شهريورماه بصورت حضوري-مجازي خواهد بود.
4. با استناد به بخشنامه شماره 11/37097وزارت علوم، تحقيقات فناوري کلیه دروس عمومی تربیت بـدنی 1 و 2 به صورت كاملا مجازي از طريق ارسال محتواي آموزشـی توسط اساتید، آموزش مجازي، استفاده از نرم‌افزارهاي ورزش در خانه و... در بازه زماني 1 تا 27 شهريورماه برگزار خواهند شد.
5. مسئولیت نظارت بر حسن اجرای این شيوه‌نامه بر عهده مديران محترم گروه‌ها مي‌باشد.
6. لازم است دانشجويان عزيز جهت آگاهي از جزييات كلاس‌ها و كارگاه‌ها  به طور هفتگي  بخش اطلاعيه و پيام‌هاي سامانه آموزشي و پژوهشي را مشاهده نمايند.
شوراي آموزشي دانشگاه سلمان فارسي كازرون

فایل 
تعداد بازدید300

طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان