چهارشنبه ، 9 مهر ، 1399
حداقل
اطلاعیه ها
عنواناطلاعيه چگونگی مصاحبه پذيرفته شدگان مرحله اول آزمون دوره دکتری ( ph.d ) سال تحصيلی 1400-1399
تاریخ1399/06/22 12:00 ق.ظ
توضیحات

به اطلاع کليه داوطلبان می رساند، چگونگی انجام فرآيند مصاحبه از پذيرفته شدگان مرحله اول آزمون دوره دکتری (ph.d) سال تحصيلی 1400-1399 که به دانشگاه سلمان فارسی کازرون معرفی شده اند، به شرح زیر است.

لطفا مطالب درج شده در این اطلاعیه را به طور کامل مطالعه نمایید

 

جهت شرکت در مصاحبه، لازم است دو مرحله­ی زیر به وسیله داوطلبان انجام پذیرد:
 

مرحله­ اول:

 فرم شماره یک (فرم مشخصات داوطلب) تایپ شده در قالب فایل ورد یا PDF و فیش واریزی اسکن شده و ذخیره شده در قالب فایل PDF به مبلغ 1,000,000ریال (صد هزار تومان) به شماره حساب سیبا 4001112703020341 با شناسه واریز 232411275811510111123456789101  و شماره شبا IR880100004001112703020341

به نام دانشگاه سلمان فارسی کازرون، نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایید:

phdsalman@kazerunsfu.ac.ir

 

توضیحات مهم:

  1. مهلت ارسال موارد فوق تا 11/07/99 تعیین شده است.
  2. با توجه به اینکه مصاحبه در دو روز برگزار می­شود، در ایمیل ارسالی روز حضور جهت مصاحبه را مشخص نمایید.

3) فرم شماره یک (فرم مشخصات داوطلب)، به پیوست همین اطلاعیه موجود است.

4) مبلغ مذکور به عنوان هزينه­ ثبت نام و بررسی مدارک بوده و غير قابل استرداد است.

5) تنها داوطلبانی مجاز به شرکت در آزمون مصاحبه می باشند که مدارک خواسته شده را تا تاریخ مذکور به ایمیل دانشگاه ارسال نمایند.

6) لطفا از ارسال مدارک اضافی خودداری شود.

7) متقاضیانی که مدارک شان دریافت شده باشد، پیام مربوط به وصول دریافت می کنند، بنابراین در صورتی که ایمیل وصول را دریافت نکردید، با شماره 42226050-071 داخلی 130 تماس بگیرید.

   

مرحله­ دوم:

داوطلبان پس از ثبت نام اوليه از طریق ایمیل و دریافت پیام مبنی بر وصول مدارک و بر اساس اعلام روز مصاحبه در ایمیل ارسالی، در تاریخ 12 یا 13 مهرماه  ساعت 8 صبح، جهت انجام مصاحبه به دانشگاه سلمان فارسی کازرون به آدرس: کازرون- خیابان طالقانی- دانشگاه سلمان فارسی- بخش زبان و ادبیات فارسی، مراجعه نمايند.

 

 لازم به ذکر است تمامی داوطلبان، بايد در آزمون مصاحبه که توسط اعضای هيأت علمی رشته مورد تقاضا در زمان و مکان تعيين شده، به منظور ارزيابی داوطلب در تجزيه و تحليل مسائل و تسلط علمی وی در رشته مورد نظر و نحوه تعامل و توانايی در ايجاد ارتباط، برگزار می­شود شرکت نموده و به سوالات اعضای کميته اجرای آزمون پاسخ دهند.

کميته اجرای آزمون بر اساس مدارک ارائه شده توسط داوطلب، برای سوابق آموزشی و پژوهشی امتياز به شرح جدول امتياز بندی سوابق آموزشی، تحصيلی و پژوهشی در نظر می گيرد.


 

مدارک مورد نياز که معرفی شدگان می­ بایست روز مصاحبه حضوری به همراه داشته باشند:

 

1-    اصل و کپی مدرک کارشناسی ارشد ( فوق ليسانس ) و کارنامه ريزنمرات.

تبصره 1- معرفی شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد و يا دکتری حرفه ای هستند، می بايست حداکثر تا تاريخ 31/06/99  فارغ التحصيل شوند (اصل گواهی تأييد شده توسط دانشگاه يا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک) معدل مندرج در آن بايد با معدل اعلامی به سازمان يکسان باشد.

2-   اصل و کپی مدرک کارشناسی ( ليسانس ) و کارنامه ريزنمرات.

تبصره 2- آن دسته از معرفی شدگانی که فارغ التحصيل دوره کارشناسی ناپيوسته می باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپيوسته می بايست اصل مدرک کاردانی را نيز ارائه نمايند.

 

توجه – معرفی شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه مدرک يا مدارک مندرج در بند های 1 و 2 فوق نمی باشند، لازم است گواهی تأييد شده توسط دانشگاه يا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند. معدل مندرج در آن بايد با معدل اعلامی به سازمان يکسان باشد.

 

3-  اصل شناسنامه و کارت ملی و کپی آن برای تطبيق مشخصات شناسنامه ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور.

 

4-   اصل گواهی مبنی بر اينکه عضو هيأت علمی رسمی قطعی و يا رسمی آزمايشی وزارت متبوع بوده که به تأييد بالاترين مقام مسئول نيز رسيده باشد، برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتياز مربی در اين آزمون استفاده نموده اند.

 

5-   کليه مستندات مربوط به سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی و تحقيقاتی(کتاب، مقاله و...)

 

6-   تصوير کارنامه مرحله اول آزمون نيمه متمرکز دکتری

 

7-  مدرک زبان قابل قبول در صورت وجود

معرفی شدگان بايد، مدرک قابل قبول زبان انگليسی خود را به شرح زير در روز مصاحبه به کميته اجرای آزمون ارائه دهند :

اخذ حد نصاب قبولی در يکی از آزمون های استاندارد زبان بر اساس جدول زير، مشروط به اينکه در هنگام پذيرش در مقطع دکتری، بيش از دو سال از زمان آن نگذشته باشد، برای ورود به مقطع دکتری ضروری است.

 

رشته

نوع آزمون

زبان و ادبيات انگليسی و

آموزش زبان انگليسی

ساير رشته ها

آزمون بسندگی زبان دانشگاه شيراز

80 از 100

50 از 100

آزمون زبان انگليسی کنکور

80 درصد

50 درصد

 

 

آزمون های جايگزين بسندگی زبان

نوع آزمون

حد نصاب قابل قبول

TOEFL Paper-based

550

TOEFLiBT (اينترنتی )

70

IELTS General

5/6

IELTS Academic

6

MCHE

60

TOLIMO

550

آزمون دانشگاه های مادر

رشته های زبان و ادبيات انگليسی

و آموزش زبان انگليسی

80 درصد

ساير رشته ها

60 درصد

 

 

تبصره : در صورت عدم ارائه نمره قابل قبول زبان انگليسی در زمان آزمون شفاهی، پذيرفته شدگان موظفند تا قبل از آزمون جامع، نسبت به ارائه نمره قابل قبول اقدام نمايد.

 

8-  فرم مشخصات فردی (فرم شماره یک) مندرج بر روی سايت دانشگاه در زير همين اطلاعيه

 

9-   اصل فیش واریزی

 

10- پایان نامه دوره ی کارشناسی ارشد


 

نکات مهم:

  1. تهیه صحافی فنری از مدارک:

داوطلبان بايد، تصوير ( کپی ) مدارک و مستندات مربوط به سوابق آموزشی و تحصيلی ( مانند مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد، معدل کل، ريزنمرات مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، گواهی احراز رتبه­های برتر در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد، سوابق تدريس در دانشگاه ها، رتبه در جشنواره ها و المپياد ها و... ) و پژوهشی ( مانند مقالات علمی – پژوهشی و علمی – ترويجی، مقاله در کنفرانس های معتبر، اختراع ثبت شده، طرح ها و پروژ ها انجام شده، تأليف و ترجمه کتاب و... ) مدرک زبان، ( کپی تمامی مدارک بند 1 تا 8 ) خود را حتما در قالب صحافی فنری تهيه کنند و مشخصات فردی از قبیل نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، رشته تحصيلی، معدل دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد، دانشگاه محل تحصيل در دو مقطع و رشته انتخابی خود را بر روی جلد درج نمايند.

 

2) در صورت احراز هر گونه مطالب خلاف واقع در مدارک ارائه شده توسط داوطلب، در هر مرحله ای از پذيرش و يا تحصيل، از ادامه کار وی جلوگيری، و پی گيری قانونی به عمل خواهد آمد.


 

  مديريت تحصيلات تکميلی دانشگاه

فایلmoshakhasat davtalab.doc
تعداد بازدید824

طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان