چهارشنبه ، 12 آذر ، 1399
عنواناطلاعیه آیین غیرحضوری استقبال از دانشجویان ورودی جدید دانشگاه سلمان فارسی کازرون
تاریخ1399/08/17 12:00 ق.ظ
توضیحات

آیین غیرحضوری استقبال از دانشجویان ورودی جدید دانشگاه سلمان فارسی کازرون

 

ضمن عرض تبریک به کلیه دانشجویان جدید دانشگاه سلمان فارسی کازرون و با آرزوی کسب موفقیت‌های علمی و فرهنگی در دوران تحصیل در این دانشگاه، به اطلاع می‌رساند با هدف آشنایی هرچه بیشتر شما دانشجویان عزیز با دانشگاه سلمان فارسی کازرون و آگاهی از چگونگی برگزاری کلاس‌ها، آیین غیرحضوری استقبال، در تاریخ‌ و ساعت قید شده در این اطلاعیه برگزار می‌گردد. 

 

دوشنبه 19 آبان 1399

ساعت 12 الی 14

 

 

شرکت در این مراسم برای تمامی دانشجویان ورودی جدید الزامی می‌باشد.

 

 

این مراسم به صورت غیرحضوری برگزار می‌گردد.

ـ دانشجویان ورودی جدید می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی http://lms.kazerunsfu.ac.ir/ksfu در این نشست شرکت نمایند. (پس از وارد شدن به صفحه، گزینه guest را انتخاب نموده و نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.)

ـ برای برقراری ارتباطی پایدارتر در طول برگزاری این مراسم، بهتر است برنامه Adobe Connect را بر روی تلفن همراه هوشمند یا کامپیوتر و یا لپ‌تاپ خود نصب نمایید. می‌توانید با مراجعه به سایت دانشگاه سلمان فارسی کازرون،  برنامه یاد شده و راهنمای استفاده از آن را در قسمت «آموزش مجازی» سایت دانلود نمایید. ( آدرس و شیوه ورود، مشابه مواردی است که در بالا اشاره شد).  در صورت نیاز به کمک برای نصب و استفاده از نرم افزار Adobe connect در ساعت‌های اداری با واحد فناوری دانشگاه سلمان فارسی کازرون به شماره 07142226052 داخلی 174 تماس حاصل فرمایید.

همچنین با هدف سهولت بیشتر برای دسترسی دانشجویان، این مراسم همزمان به صورت زنده در اینستاگرام دانشگاه سلمان فارسی کازرون با شناسه salmanfarsiuniversity @ پخش می‌گردد.

 

فایل 
تعداد بازدید1121

طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان