شنبه ، 2 مرداد ، 1400

به اطلاع دانش آموختگان دانشگاه سلمان فارسی کازرون می رساند به منظور سهولت در انجام امور دانش آموختگان این دانشگاه و جهت کاهش  تردد  درون شهری و برون شهری  وخطرات و تبعات ناشی از آن  ,  از این پس صدور مدارک  تحصیلی  دانش آموختگان شامل گواهی موقت پایان تحصیلات  , دانشنامه و ریز نمرات از طریق درخواست در سایت دانشگاه سلمان فارسی کازرون انجام خواهد شد . ضمنا ازاین پس به درخواست های حضوری خارج از سامانه پاسخ داده نمی شود . خواهشمند است طبق دستورالعمل زیر اقدام به درخواست مدارک نمائید. 

۱ – به  سایت دانشگاه سلمان فارسی کازرون  به آدرس   www.kazerounsfu.ac.ir  گزینه معاونت ها – معاونت آموزشی و پژوهشی -  مدیریت آموزشی و تحصیلات تکمیلی -  امور دانش آموختگان( کلیک کنید) - تقاضای صـــــدور مدارک دانش آموختگی (کلیک کنید ) وارد شوید

۲ – مدارک لازم را اسکن نموده  و سپس فرم تقاضا را تکمیل کنید . مدارک اسکن شده را به فرم تقاضا ضمیمه نموده  و در پایان فرم را تائید نمائید . (( توجه شود که کلیه موارد ذکر شده الکترونیکی است .))

( مدارک لازم جهت دریافت گواهی موقت پایان تحصیلات (کلیک کنید )

( مدارک لازم جهت دریافت دانشنامه و ریز نمرات  (کلیک کنید )

 توجه کنید :  فرآیند ثبت درخواست شما در صورتی تکمیل خواهد بود که سیستم به شما کد رهگیری ارائه دهد . این کد را جهت مراجعات بعدی یادداشت کنید .

۳ -  کارشناس امور دانش آموختگان دانشگاه مدارک و پرونده شما را بررسی و موارد  لازم را به اطلاع شما خواهد رساند . لذا جهت دریافت نتیجه  , مجددا به سایت دانشگاه سلمان فارسی کازرون – تقاضای صـــــدور مدارک دانش آموختگی  با استفاده از کد رهگیری  مراجعه نمائید.

4 – درصورت تائید مدارک اسکن شده توسط کارشناس امور دانش آموختگان , نسبت به انجام درخواست شما اقدام خواهد شد .

5- در صورت کسری مدارک , کارشناس امور دانش آموختگان  موارد کسری را ازطریق  سایت به اطلاع شما می رساند .  آنها را تهیه و اسکن نموده و مجددا ارسال کنید .

6- به این ترتیب مدارک درخواستی شما تهیه خواهد شد و زمان تقریبی تحویل آنها از طریق سایت به اطلاع شما خواهد رسید.

7 – جهت تحویل گرفتن مدارک درخواستی , لازم است شخصا به این دانشگاه -  مدیریت امور آموزشی -  امور دانش آموختگان مراجعه نمائید .

8- در صورتی که شخصا قادر به مراجعـه نبوده و شخص دیگری را مامور دریافت مدارک خود می کنید  لازم است به او وکالتنامه محضری  ارائه دهید . 

قابل  توجه  متقاضیان دانشنامه و ریز نمرات 

فرم زیر را از سایت دریافت نموده و پس از تکمیل اسکن کنید و به همراه سایر مدارک لازم از طریق سایت ارسال نمائید.

فرم مخصوص تقاضای دانشنامه و ریز نمرات  (کلیک کنید )

پرداخت هزینه آموزش رایگان 

چنانچه  مشمول  پرداخت هزینه آموزش رايگان هستید می بایست ضمن ارسال مدارک لازم مراتب را از طریق سایت به این دانشگاه اعلام نمائید . کارشناس امور دانش آموختگان پس از بررسی پرونده و سوابق کارنامه ای شما با توجه به جداول وزارتی , میزان هزینه آموزش رایگان شما را محاسبـــه و از طریق سایت به اطلاع شما می رساند . مبلغ اعلام شده  را به   حساب  شماره  ۲۱۷۲۰۱۹۰۰۶۰۰۲   خزانه نزد بانک ملی ایران شعبه فردوسی کد ۱۳۷ با شناسه  ۰۰۰۰۰۰۰۰۱۱۳۶۶۴۲۲۸   به نام  درآمد اختصاصی سازمان امور دانشجویان  پرداخت و فیش آن را اسکن نموده و به همراه سایر مدارک از طریق سایت  ارسال کنید . ( بدیهی است هنگام مراجعه حضوری می بایست اصل این فیش را به همراه اصل سایر مدارک به کارشناس امور دانش آموختگان  ارائه نمائید .)

 

                                                               دانشگاه سلمان فارسی کازرون

                                                        مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی

                                                                      امور دانش آموختگان 


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان