شنبه ، 2 مرداد ، 1400

 

نام: آمنه

نام خانوادگی: آبسالان

مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشد                      

سمت: رئیس مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه

شماره تماس: 42226051 - 071 داخلی 177

پست الکترونیکی:

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

تاریخچه کتابخانه آیت الله ایمانی دانشگاه سلمان فارسی کازرون

کتابخانه آیت الله ایمانی دانشگاه سلمان فارسی کازرون به عنوان یک واحد آموزشی و پژوهشی زیر مجموعه معاونت پژوهشی است که در جهت ارتقای برنامه های پژوهشی و تامین نیازهای اطلاعاتی پژوهشگران و دانشجویان با بهره گیری از تکنولوژی های اطلاع رسانی به ارائه خدمات و اشاعه اطلاعات تخصصی می پردازد. این کتابخانه در سال 1372 در محیطی کوچک همزمان با تاسیس دانشگاه و به منظور فراهم نمودن نیازهای علمی و اطلاعاتی  جهت برنامه های آموزشی و پژوهشی اساتید، دانشجویان و پژوهشگران راه اندازی شد .این کتابخانه مجدانه به توسعه مجموعه خود اقدام نمود و اکنون پس از سالها تلاش دارای مجموعه ای بالغ بر 24000 نسخه کتاب چاپی ، 90 نشریه و 2 پایگاه اطلاعاتی می باشد.

کتابخانه در سال 1394 اقدام به تغییر رده کتابخانه از دیویی(DDC) به کنگره(LC) نمود و در حال حاضر رده کتابخانه LC می‌باشد. تمامی اطلاعات کتابشناختی منابع از طریق نرم افزار پارس آذرخش و پورتال به صورت online قابل جستجو می باشد. در ضمن کتابخانه به صورت سیستم بسته اداره می شود .

در حال حاضر سیاست کتابخانه، همپای سایر کتابخانه های دانشگاهی جهان و ایران اولویت دادن به خرید و در دسترس قرار دادن منابع الکترونیکی از ناشران معتبر دنیا برای اعضای خود می باشد.


لینک های مربوط به فرم ها و آیین نامه های مخصوص کتابخانه دانشگاه

فرم عضویت برون سازمانی در کتابخانه دانشگاه سلمان فارسی کازرون

فرم عضویت درون سازمانی در کتابخانه دانشگاه

فرم تسویه حساب اعضای کتابخانه

فرم درخواست منابع از داخل کشور

فرم اهدای منابع اطلاعاتی به کتابخانه دانشگاه

آیین نامه استفاده از منابع کتابخانه

آیین نامه اهدای منابع اطلاعاتی به کتابخانه

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان