دوشنبه ، 6 خرداد ، 1398
حداقل
جستجو
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 463   |  دفعات بازدید : 497   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

تجدید میثاق و گلباران مزار مطهر شهدا و تجلیل از کارکنان خانواده شاهد از سوی دانشگاهیان سلمان فارسی کازرون

12 مهر, 1397
تجدید میثاق و  گلباران مزار مطهر شهدا و تجلیل از کارکنان خانواده شاهد از سوی دانشگاهیان  سلمان فارسی کازرون

آیین معنوی گلباران  و تجدید میثاق با آرمان های شهدا با حضور دانشگاهیان دانشگاه سلمان فارسی کازرون در گلزار بهشت زهرای  کازرون برگزار گردید . در این مراسم دکتر انوشیروان غفاری پور سرپرست دانشگاه گفت : آرامش و امنیت امروزه را مدیون از جان گذشتگی شهدا و صبر و استقامت خانواده های آنان هستیم و بایستی با خودسازی و پیشه کردن تقوی الهی در راستای پیشبرد آرمان های بلند امام خمینی (ره ) و شهدا گام برداریم  ، تکریم از خانواده شهدا وظیفه همه ما می باشد و باید به فرهنگی بین مسئولان تبدیل و نهادینه گردد . 

در این مراسم شرکت کنندگان  با قرائت فاتحه و نثار گل از مقام شامخ شهدا  تجلیل و یاد و خاطره آنان را گرامی داشتند . در ادامه  از کارکنان خانواده شاهد و همچنین برگزیدگان دومین جشنواره قرآن و عترت اساتبد با اهدا لوح و هدایایی تقدیر  شد .

گروه : عمومی  |  
تجدید میثاق و  گلباران مزار مطهر شهدا و تجلیل از کارکنان خانواده شاهد از سوی دانشگاهیان  سلمان فارسی کازرونتجدید میثاق و  گلباران مزار مطهر شهدا و تجلیل از کارکنان خانواده شاهد از سوی دانشگاهیان  سلمان فارسی کازرونتجدید میثاق و  گلباران مزار مطهر شهدا و تجلیل از کارکنان خانواده شاهد از سوی دانشگاهیان  سلمان فارسی کازرون
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت