پنجشنبه ، 5 ارديبهشت ، 1398
حداقل
اطلاعیه ها
عنواناعلام زمان ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال 1397
تاریخ1397/06/21
توضیحات

ضمن عرض تبريك و خير مقدم و آرزوي موفقيت براي پذيرفته شدگان آزمون كارشناسي سال تحصيلي 98-97، دانشگاه سلمان فارسی کازرون توجه پذيرفته شدگان محترم را به نكات زير جلب مي نمايد.

       دانشجوی گرامی، فرآیند ثبت نام شما در دانشگاه سلمان فارسی کازرون  به ۲ صورت ثبت نام اینترنتی و حضوری به انجام خواهد رسید که انجام هر دو نوع ثبت نام،  الزامی است.

۱- ثبت نام اینترنتی:

این نوع ثبت نام از تاریخ یکشنبه 97/07/01 لغایت پنجشنبه 97/07/05 از طریق سایت دانشگاه سلمان فارسی کازرون به آدرس http://www.kazerunsfu.ac.ir شروع خواهد شد. لازم است برای ثبت نام اینترنتی، حتماً از قبل، اسکن مدارک مورد نیاز که در ذیل این اطلاعیه آمده است تهیه شده باشد (عکس ۴×۳  با رزولوشن ۳۰۰dpi و فرمت jpg و بقیه مدارک با رزولوشن ۱۵۰dpi و فرمت jpg).

توجه: حجم هریک از فایلهای بالا از KB  300 نباید بیشتر باشد.

ثبت نام اینترنتی شامل مراحل زیر است:

۱- ورود به سایت دانشگاه سلمان فارسی کازرون به آدرس http://www.kazerunsfu.ac.ir

۲-      مشاهده لینک ثبت نام پذیرفته شدگان در سایت دانشگاه سلمان فارسی کازرون و کليک بر روی لینک ثبت نام

 http://as.ksfu-ict.ir/sess/script/spclogin.aspx

۳-      درج شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و کد ملی و تایید آن

۴-      دریافت شناسه کاربری و رمز عبور و مشاهده لینک ورود به سیستم اتوماسیون آموزشی و تایید آن

۵-      مشاهده سیستم اتوماسیون آموزشی دانشگاه سلمان فارسی کازرون و درج شماره کاربری و رمز عبور و تایید آن

۶-      مشاهده دستور العمل ثبت نام و مطالعه دقیق آن

۷-      تکمیل اطلاعات پایه به صورت صحیح و تکمیل تک تک فرم های ثبت نام و تایید آنها. بدیهی است که تکمیل هریک از فرم ها اجباری بوده و در صورت عدم تکمیل آن امکان ورود به فرم های بعدی وجود ندارد.

تذکر: كليه مكاتبات با استفاده از اطلاعات پايه از طريق سيستم اتوماسيون آموزشي انجام مي پذيرد. لذا عدم تکميل فرم ها، يا درج اطلاعات غلط و يا به صورت ناقص موجب عدم ثبت نام نهايي و مشكلات آتي  مي گردد و عواقب آن به عهده دانشجو خواهد بود.

1.      ثبت نام حضوری:

ثبت نام حضوری از تاریخ شنبه 97/07/14تا یکشنبه 97/07/22می باشد .  ضمنا ثبت نام حضوری در حین شروع کلاس های انجامی می گیرد .لازم به ذکر است هر یک از پذیرفته شدگان پس از اتمام ثبت نام اینترنتی لازم است بر اساس زمانبندی که از طریق سیستم اتوماسیون آموزشی دریافت می نمایید، با دردست داشتن اصل و کپی مدارک لازم به بخش مربوطه شخصا" مراجعه نمایید. شایان ذکراست انتخاب واحد نیمسال دوم 97منوط به ثبت نام حضوری و تایید نهایی تکمیل پرونده  می باشد لذا تاکید می شود در تاریخ اعلام شده حتما" حضور داشته باشید. ضمنا در اتوماسیون دانشجویی قسمت نوبت های دانشجو می توانید از نوبت مراجعه حضوری خود مطلع شوید.

ثبت نام حضوری ساعت 11:30-8 صبح و 15-13:30 بعداز ظهر خواهد بود.

توجه: عدم مراجعه پذیرفته شدگان در تاریخ تعیین شده برای ثبت نام حضوری به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد. ضمناً حضور شخص پذیرفته شده برای ثبت نام الزامی است.

* مدارک لازم:

۱- اصل و كپي گواهي مدرك تحصيلي دوره چهارساله يا شش ساله و يا هنرستان نظام قديم با مهر و امضاء مدير دبيرستان و هنرستان

۲- اصل و كپي گواهي تحصيلي سال ما قبل و دوسال ما قبل ديپلم جهت داوطلبان نظام قديم با مهر و امضای دبيرستان و هنرستان

۳- اصل و كپي گواهي يا كارنامه تحصيلي ديپلم نظام قديم

۴- اصل  و كپي مدرک يا گواهي پايان دوره پيش دانشگاهي (تاريخ اخذ دوره پيش دانشگاهي در هريك از رشته هاي تحصيلي نيمسال اول و دوم بايد حداكثر تا پايان 97/06/31باشد) با مهر و امضاء مدير مركز پيش دانشگاهي

۵- اصل و كپي مدرك يا گواهي ديپلم متوسطه نظام جديد با مهرو امضاء مديردبيرستان

۶- اصل و كپي مدرك و يا گواهي سال ما قبل ديپلم با مهر و امضاء مدير دبيرستان

۷- اصل و كپي كارنامه تحصيلي ديپلم متوسطه نظام جديد (رياضي فيزيك، علوم تجربي، علوم انساني و علوم و معارف اسلامي) در هريك از سالهاي 1384به بعد با مهر و  امضاء دبيرستان يا سازمان آموزش و پرورش

۸- اصل و کپی کارنامه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی در هر یک از سالهای 1391الی 1397با امضاء و مهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش

۸- اصل و يا گواهي مدرک دوره کارداني پيوسته آموزشکده هاي فني و حرفه اي وابسته به وزارت آموزش و پرورش  و يک برگ تصوير آن (تاريخ اخذ مدرك كارداني حداکثر 97/06/31)

۹- اصل يا گواهي سال اول، دوم، سوم دبيرستان و يا هنرستان براي دارندگان مدرک کارداني پيوسته آموزشکده هاي فني و حرفه اي آموزش و پرورش با مهر و امضاء مدير دبيرستان و يا هنرستان

۱۰-اصل مدرک و یا گواهی دانش آموختگان دوره های معادل ( دارندگان مدرک معادل کاردانی – ویژه داوطلبان اخراجی و انصرافی ) به شرط آنکه دوره فوق با مجوز شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شده باشد و مدارک معادل آنان مورد تایید وزرات متبوع باشد.

۱۱- اصل شناسنامه و دو برگ فتوکپی از تمام صفحات آن.

۱۲-  اصل کارت ملي به انضمام دو برگ تصویر پشت و روی از کارت ملی.

۱۳-  دوازده  قطعه عکس تمام رخ (۴×۳) تهیه شده در سال جاری.

۱۴- مدرکي مبني بر مشخص بودن وضعيت نظام وظيفه

۱۵- اصل حکم مرخصي سالانه يا موافقت رسمي و بدون قيد و شرط سازمان متبوع براي کارمندان دولت

۱۶- اصل و كپي دفترچه بيمه (در صورت دارا بودن)

۱۷- اصل و كپي رسيد پستي درخواست تائيديه تحصيلي (ارزش تحصيلي)

۱۸-  واريز مبلغ 500000 ريال( پانصد هزار ريال) بابت وجه ثبت نام قابل پرداخت به صورت اينترنتي از طريق رمز دوم کارت هاي عابر بانک، بانک  هاي عضو شتاب (درفرم پرداخت اینترنتی وجه ثبت نام در فرایند ثبت نام).

تأکید می شود وجه ثبت نام حتما" بایستی از طریق اینترنت به حساب مربوطه واریز شده و به هیچ عنوان در ثبت نام حضوری قابل پرداخت نیست  .ضمنا" وجه واریزی در صورت انصراف غیر قابل برگشت می  باشد.

 واریز مبلغ 2500000 ریال ( دو میلیون و پانصد هزار ريال ) بابت شهریه علی الحساب که به صورت اينترنتي انجام پذيرد.( جهت دانشجویان نوبت دوم یا شبانه)

متذکر مي شود دانشجو جهت پرداخت اينترنتي شهريه خود مي بايست از يکي از کارت بانک هاي عضو شتاب که داراي رمز اينترنتي و رمزدوم مي باشد استفاده نمايد.

توجه: کلیه پذیرفته شدگان می بایست به همراه تصویر گواهی پیش دانشگاهی خود به دفاتر پستی محل سکونت خود مراجعه و درخواست تاییدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش پرورش محل تحصیل خود را نمایند و رسید پستی را در زمان ثبت نام حضوری به دانشکده و بخش مربوطه ارائه دهند. کلیه پذیرفته شدگان حتما نام رشته و محل تحصیل خود را بر روی پاکت ارسال تاییدیه تحصیلی درج نمایند.

آدرس دریافت کننده ارزش تحصیلی : کازرون-چهار راه ارشاد – ابتدای خیابان آیت الله طالقانی – دانشگاه سلمان فارسی کازرون – کد پستی 73544- 73196 صندوق پستی 457-73175

قابل توجه دانشجویان مشمول نظام وظیفه:

           - کلیه دانشجویان مشمول نظام وظیفه لازم است علاوه بر مدارک مربوط به ثبت نام که در بالا ذکر گردیده با مدارک زیر به آقای روستا کارشناس نظام وظیفه در دانشگاه سلمان فارسی مراجعه نمايند.

                 

                - یک نسخه کپی کارت ملی

                - یک نسخه کپی شناسنامه

                - یک نسخه کپی آخرین مدرک تحصیلی

                - یک قطعه عکس رنگی زمینه سفید پرسنلی

توجه :

1.      کلاس ها طبق برنامه هر گروه آموزشی از روز شنبه 97/07/07شروع خواهد شد .

2.      جهت اطلاع از برنامه درسی ترم اول 97، دانشجویان هنگام شروع کلاس ها شنبه مورخ 97/07/07به بخش مربوطه مراجعه نموده و برنامه درسی هفتگی خود را دریافت نمایند.

3.      جهت دریافت کارت دانشجویی، دانشجویان می توانند به واحد صدور کارت -حراست دانشگاه-  از ساعت 12-8صبح و 15-13:30 بعداز ظهر شخصا" مراجعه نمایند.

4.      جهت انجام امور خوابگاهی به کارشناس امور خوابگاهها سرکار خانم موسوی مراجعه و یا با شماره  (2- 07142226050) داخلی (120) و یا با شماره های ( 09375676116 و 09223219805 و 09233138103 خانم رحمانی ) تماس حاصل نمایید.

راههای ارتباطی با دانشگاه در ایام ثبت نام:

  • ادرس پست الکترونيک  جهت پاسخگویی به مشکلات ثبت نام:  university.s@yahoo.com
  • تلفن پاسخ گویی جهت اطلاع از مدارک ثبت نام: 07142226050 داخلی 127 و 133

اداره کل امور آموزشی دانشگاه سلمان فارسی کازرون

فایل 
تعداد بازدید2718