دوشنبه ، 12 خرداد ، 1399
حداقل
اطلاعیه ها
عنواناطلاعیه ثبت نام پذیرفته‌شدگان بدون آزمون (بررسی سوابق تحصیلی) سال 99-98 دانشگاه سلمان فارسی کازرون
تاریخ1398/07/09
توضیحات

ضمن عرض تبريك و خيرمقدم و آرزوي موفقيت براي پذيرفته‌شدگان بدون آزمون، مقطع كارشناسي سال تحصيلي 99-1398 دانشگاه سلمان فارسی کازرون، توجه پذيرفته‌شدگان محترم را به نكات زيرجلب مي نمايد:

 

فرآیند ثبت‌نام شما در دانشگاه سلمان فارسی کازرون به دو صورت ثبت‌نام اینترنتی و حضوری به انجام خواهد رسید که انجام هردو نوع ثبت‌نام، الزامی است.

 

ثبت‌نام اینترنتی:

این نوع ثبت‌نام ازتاریخ یکشنبه چهاردهم مهرماه نود و هشت لغایت سه شنبه شانزدهم مهرماه نود و هشت از طریق سایت دانشگاه سلمان فارسی کازرون به آدرس www.Kazerunsfu.ac.ir شروع خواهدشد. لازم است برای ثبت‌نام اینترنتی، حتماً ازقبل اسکن مدارک مورد نیاز که درذیل این اطلاعیه آمده است تهیه شده‌باشد.

 

*|*  عکس ۴×۳ بارزولوشن ۳۰۰dpi و فرمت jpg  و کلیه مدارک ثبت‌نامی بارزولوشن ۱۵۰dpi و فرمت jpg   *|*

توجه: حجم هریک ازفایل‌های بالا از KB ۳۰۰ نباید بیشتر باشد.

 

ثبت‌نام اینترنتی شامل مراحل زیر است:

1-     ورود به سایت دانشگاه سلمان فارسی کازرون به آدرس www.kazerunsfu.ac.ir

2-   مشاهده http://as.ksfu-ict.ir/sess/script/spclogin.aspx ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان درسایت دانشگاه سلمان فارسی کازرون وکليک برروي لینک ثبت‌نام.

3-     درج شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و کدملی و تایید آن.

4-     دریافت شناسه کاربری و رمزعبور و مشاهده لینک ورود به سیستم اتوماسیون آموزشی و تایید آن.

5-     مشاهده سیستم اتوماسیون آموزشی دانشگاه سلمان فارسی کازرون و درج شماره کاربری و رمز عبور و تایید آن.

6-      مشاهده دستورالعمل ثبت‌نام و مطالعه دقیق آن.

7-   تکمیل اطلاعات پایه به صورت صحیح و تکمیل تک‌تک فرم‌های ثبت‌نام و تایید آنها. بدیهی است که تکمیل هر یک ازفرم‌ها اجباری بوده و درصورت عدم تکمیل امکان ورود به فرم‌های بعد وجود ندارد.

تذکر: كليه مكاتبات با استفاده از اطلاعات پايه ازطريق سيستم اتوماسيون آموزشي انجام مي‌پذيرد. لذا عدم تکميل فرم‌ها، يا درج اطلاعات غلط يا به صورت ناقص موجب عدم ثبت‌نام نهايي مي‌گردد و عواقب آن به عهده دانشجو خواهد بود.

 

اطلاعیه مهم مرکز مشاوره، بهداشت و درمان دانشگاه سلمان فارسی کازرون ویژه دانشجویان جدیدالورود

دانشجوی عزیز، با توجه به اهمیت سلامت جوانان و لزوم ارائه خدمات بهداشتی توسط مرکز مشاوره، بهداشت و درمان دانشگاه سلمان فارسی کازرون، خواهشمند است دانشجویان بومی (کازرونی) و دانشجویانی که در محدوده استان فارس زندگی می‌کنند به پزشک خانواده خود مراجعه کرده و بعد از انجام معاینات لازم (قد، وزن، فشارخون و..) و ثبت اطلاعات سلامت خود در سامانه سیب و با دریافت گواهی از پزشک خانواده خود روز ثبت‌نام حضوری به مرکز مشاوره، بهداشت و درمان مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است دانشجویان غیربومی (خارج از محدوده استان فارس) به منظور تکمیل کارنامه سلامت جسم خود در روز ثبت‌نام به مرکز مشاوره، بهداشت و درمان دانشگاه مراجعه نمایند.

یادآوری:

دانشجویان استان فارس، در صورت نداشتن گواهی سلامت از پزشک خانواده ثبت‌نام شما در دانشگاه، کان لم یکن میباشد.

تلفن تماس مرکز مشاوره، بهداشت و درمان دانشگاه سلمان فارسی: 07142220618

 

ثبت‌نام حضوری:

پس از اتمام ثبت‌نام اینترنتی لازم است براساس زمان‌بندی که از طریق سیستم اتوماسیون آموزشی دریافت می‌نمایید (تاریخ مراجعه به آموزش بخش در صفحه اصلی اتوماسیون آموزشی بالای صفحه به رنگ قرمز مشخص شده است)، با در دست داشتن اصل و کپی مدارک لازم در مرحله اول به مرکز مشاوره، بهداشت و درمان دانشگاه مراجعه نموده و کارنامه سلامت جسم و روان خود را تکمیل نمایید، در مرحله دوم جهت تکمیل ثبت‌نام خود به اداره آموزش دانشگاه شخصاً مراجعه نمایید. شایان ذکر است انتخاب واحد نیمسال دوم 1398 منوط به ثبت‌نام حضوری و تایید نهایی تکمیل پرونده می‌باشد، لذا تاکید می‌شود درتاریخ اعلام شده حتماً حضورداشته باشید.

تاریخ ثبت‌نام حضوری شنبه بیستم مهرماه سال نود و هشت الی یکشنبه بیست و یکم مهرماه سال نود و هشت ساعت 8تا 11:30 صبح و 13:30 تا15 بعدازظهرخواهد بود.

توجه: عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان درتاریخ تعیین شده برای ثبت‌نام به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد. ضمناً حضور شخص پذیرفته شده برای ثبت‌نام الزامی است.

 

مدارک لازم جهت ثبت‌نام حضوری و غیرحضوری:

1)      اصل و کپی گواهی مدرک تحصیلی دوره چهارساله یا شش ساله و یا هنرستان نظام قدیم با مهر و امضا مدیر دبیرستان و هنرستان

2)      اصل و کپی گواهی تحصیلی سال ما قبل و دوسال ما قبل دیپلم جهت داوطلبان نظام قدیم با مهر و امضای دبیرستان و هنرستان

3)      اصل و کپی گواهی یا کارنامه تحصیلی دیپلم نظام قدیم

4)   اصل و کپی مدرک یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی (تاریخ اخذ دوره پیش دانشگاهی در هر یک از رشته‌های تحصیلی باید حداکثر تاپایان سی و یک شهریور نود و هشت باشد) با مهر و امضا ء مدیر مرکز پیش دانشگاهی

5)      اصل و کپی مدرک یا گواهی دیپلم متوسطه نظام جدید با مهر و امضاء مدیر دبیرستان

6)      اصل و کپی مدرک و یا گواهی سال قبل دیپلم با مهر و امضاء مدیر دبیرستان

7)   اصل و کپی کارنامه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام جدید (ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم ومعارف اسلامی) در هریک از سالهای 1384 به بعد با مهر و امضاء دبیرستان یا سازمان آموزش وپرورش

8)      اصل و کپی کارنامه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی درهریک از سالهای1391 الی 1398 با امضا ء و مهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش

9)   اصل و گواهی مدرک دوره کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه ای وابسته به وزارت آموزش و پرورش و یک برگ تصویر آن (تاریخ اخذ مدرک کاردانی حداکثر سی و یک شهریور نود و هشت)

10) اصل یا گواهی سال اول، دوم، سوم دبیرستان و یا هنرستان برای دارندگان مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه ای آموزش و پرورش با مهر و امضاء مدیر دبیرستان یا هنرستان

11) اصل مدرک و یا گواهی دانش‌آموختگان دوره‌های معادل (دارندگان مدرک معادل کاردانی ویژه داوطلبان اخراجی و انصرافی) به شرط آنکه دوره فوق با مجوز شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شده باشد و مدارک معادل آنان مورد تایید وزارت متبوع باشد.

12)  اصل شناسنامه و دو برگ فتوکپي ازتمام صفحات آن

13)  اصل کارت ملی به انضمام دوبرگ تصویر پشت و رو از کارت ملی

14)  دوازده قطعه عکس تمام رخ (4×3) تهیه شده در سال جاری

15)  مدرکی مبنی برمشخص بودن وضعیت نظام وظيفه

16)  اصل حکم مرخصي سالانه يا موافقت رسمی و بدون قيد و شرط سازمان متبوع براي کارمندان دولت

17)  اصل و کپی دفترچه بیمه (درصورت دارا بودن)

18)  اصل و کپی رسید پستی درخواست تائیدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی)

19)  واريزمبلغ 000/275ريال (دویست و هفتاد وپنج هزار ریال) بابت هزینه مربوط به سازمان سنجش و مبلغ 900,000 ریال (نهصد هزار ریال) هزینه ثبت‌نام و تشکیل پرونده در دانشگاه به صورت اينترنتي از طريق رمز دوم کارت‌هاي عابربانک، بانک‌هاي عضو شتاب (درفرم پرداخت اینترنتی وجه ثبت‌نام درفرایند ثبت‌نام)

تأکید میشود وجه ثبت‌نام حتماً بایستی از طریق اینترنت به حساب مربوطه واریزشده و به هیچ عنوان در ثبت‌نام حضوری قابل پرداخت نیست. ضمناً وجه واریزی در صورت انصراف غیرقابل برگشت می‌باشد.

پذيرفته‌شدگان نوبت دوم (شبانه) لازم است علاوه برمبلغ فوق، مبلغ 3,000,000 ریال (سه میلیون ريال) نيز بابت شهريه علي‌الحساب به صورت اينترنتي واريز نمايند.

متذکر مي‌شود دانشجو جهت پرداخت اينترنتي شهريه خود مي‌بايست از کارت يکی از بانک‌هاي عضوشتاب که داراي رمز اينترنتي و رمز دوم باشد، استفاده نمايد.

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت‌نام حضوری و غیرحضوری پذیرفته‌شدگان نظام آموزشی جدید (3-3-6)

1- اصل مدرک یا گواهی موقت پایان تحصیلات دوره دوم متوسطه با مهر و امضای مدیر دبیرستان با درج بخش و شهرستان محل اخذ مدرک.

2- فرم 602 (گزارش کلی سوابق تحصیلی پایه‌های دهم تا دوازدهم) با مهر و امضای مدیر دبیرستان.

3- اصل کارنامه تحصیلی سه سال آخر دبیرستان (پایه دهم تا دوازدهم) با امضاء و مهر دبیرستان یا اداره آموزش وپرورش.

4- ارائه رسید صدور تأییدیه تحصیلی (مراجعه به دفاتر پیشخوان خدمات دولت و ارائه گواهی پایان تحصیلات دوره دوم متوسطه جهت صدور تأییدیه تحصیلی از اداره آموزش وپرورش

 

توجه: کلیه پذیرفته‌شدگان می‌بایست به همراه تصویر گواهی پیش‌دانشگاهی خود به دفاتر پستی محل سکونت خود مراجعه و درخواست تاییدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش و پرورش محل تحصیل خود را نمایند و رسید پستی را در زمان ثبت‌نام حضوری ارائه دهند.

کلیه پذیرفته‌شدگان حتماً نام رشته و محل تحصیل خود را برروی پاکت ارسال تاییدیه تحصیلی درج نمایند.

آدرس دریافت کننده ارزش تحصیلی: کازرون چهار راه ارشاد ابتدای خیابان آیت‌الله طالقانی دانشگاه سلمان فارسی کازرون

کد پستی 73544- 73196 صندوق پستی 457- 73175

 

قابل توجه دانشجویان مشمول نظام وظیفه:

کلیه دانشجویان مشمول نظام وظیفه لازم است علاوه بر مدارک مربوط به ثبت‌نام که در بالا ذکر گردیده است برای تحویل مدارک زیر به آقای روستا، کارشناس نظام وظیفه در دانشگاه سلمان فارسی مراجعه نمایند:

1- یک نسخه کپی کارت ملی

2- یک نسخه کپی شناسنامه

3- یک نسخه کپی آخرین مدرک تحصیلی

4- یک قطعه عکس رنگی زمینه سفید پرسنلی

 

آدرس پليس + ۱۰ در ذيل اين اطلاعيه درج گرديده است.

1)      کازرون - چهارراه بانک ملی خیابان امام خمینی جنب اداره پست

2)      کازرون- خیابان نتنج کوچه روبروی اداره راهنمایی و رانندگی

 

                        توجه:

1-   کلاس‌ها طبق برنامه هرگروه آموزشی (رشته ریاضیات و کاربردها از روز شنبه بیستم مهرماه نود و هشت، رشته فیزیک و فیزیک مهندسی از روز یکشنبه بیست ویکم مهرماه نود و هشت و رشته علوم مهندسی از روز دوشنبه بیست و دوم مهرماه نود و هشت) شروع خواهد شد.

2-   جهت اطلاع از جزئیات برنامه درسی نیمسال اول 98 پس از ثبت‌نام اینترنتی و دریافت رمز عبور با ورود به سامانه آموزش وپژوهش لیست دروس انتخابی نیمسال اول 98 مربوطه را دریافت نمایند.

3-   جهت دریافت کارت دانشجویی، دانشجویان می‌توانند به واحد صدور کارت حراست دانشگاه از ساعت 8 لغایت 12و 13:30 لغایت 15 شخصاً مراجعه نمایند.

4-   جهت انجام امور خوابگاهی به کارشناس امور خوابگاه‌ها سرکار خانم موسوی مراجعه یا با شماره (2- 07142226050) داخلی (120) تماس حاصل نمایند.

راههای ارتباطی با دانشگاه در ایام ثبت‌نام:

- آدرس پست الکترونیک جهت پاسخگویی به مشکلات ثبت‌نام: university.s@yahoo.com

- تلفن پاسخ گویی جهت اطلاع از مدارک ثبت‌نام: (2- 07142226050) داخلی 132

 

فایل 
تعداد بازدید1263