چهارشنبه ، 2 تیر ، 1400

کد خبر: 280   |  دفعات بازدید : 3368   |  نظرات : 2 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

ارائه امکانات رفاهی توسط معاونت دانشجویی دانشگاه برای دانشجویان جدیدالورود

30 شهریور, 1395

معاون دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون گفت: در سال تحصیلی 96-95، امکانات رفاهی از قبیل خوابگاه، سلف سرویس و وام تحصیلی به دانشجویان جدیدالورود ارائه می گردد.

عباسی اظهار داشت: معاونت دانشجویی امسال برای 150 نفر از خواهران و 50 نفر از برادران جدیدالورود خوابگاه دانشجویی خودگردان در نظر گرفته است و با شروع ثبت نام و اغاز ترم تحصیلی جدید، پذیرای دانشجویان خواهد بود.

وی گفت: سلف سرویس دانشگاه که شامل یک سلف سرویس ویژه آقایان و یک سلف سرویس برای خواهران است؛ برای رفاه بیشتر دانشجویان دو نوع غذا در هر وعده غذایی(ناهار و شام) برای دانشجویان ارائه خواهد داد.

معاون دانشجویی ادامه داد: وام تحصیلی به همه دانشجویان جدید الورود در صورت متقاضی بودن، پرداخت خواهد شد
گروه : عمومی  |  
نظرات
زهرا محمدی
شنبه, 03 مهر,1395 09:30 ق.ظ
با سلام دانشجوی ترم ۸هستم برای یک شب نیاز به خوابگاه دارم با مسئولین صحبت کردم اما ظاهرا اولویت با ترم اولی ها هست آیا این درست است که دانشجویان ترم ۸برای یک شب مجبور باشند خانه اجاره کنند آن هم با این اجاره خانه های سنگین لطفا رسیدگی فرمایید با تشکر
یوحنا
یکشنبه, 04 مهر,1395 10:08 ق.ظ
سلام از زحمات شما برای ایجاد و ساخت دانشگاه در شهرم تشکر میکنم و از خداوند منان برایتان بهترین ها را ارزومندم .من دیپلم سال 1375 بودم برای تحصیل به خارج از استان رفتم وبسیار سختی کشیدم باسپاس از شما که به مردم کازرون یاری و کمک میکنید دستتان را میبوسم وخدوند پاداش خیر به همگی شما بدهد
ارسال نظر


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان