ﺳﻪشنبه ، 21 اردیبهشت ، 1400

کد خبر: 316   |  دفعات بازدید : 4588   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

استقبال هیات رئیسه، اساتید و مدیران دانشگاه سلمان فارسی کازرون از دانشجویان در روز شانزده آذر

17 آذر, 1395
استقبال هیات رئیسه، اساتید و مدیران دانشگاه  سلمان فارسی کازرون از دانشجویان در روز شانزده آذر

هیات رئیسه، اساتید و مدیران دانشگاه سلمان فارسی به مناسبت شانزده آذر (روز دانشجو) با اهدای گل از دانشجویان در جلوی درب ورودی دانشگاه استقابال کردند.

روز 16 آذر سالروز شهادت سه تن از دانشجویان دانشگاه تهران می باشد که رژیم منحوط پهلوی آنها را به خاطراعتراض به سفر نیکسون معاون رئیس جمهور آمریکا در دانشکده فنی دانشگاه به شهادت رساند.

هر سال به همین مناسبت در دانشگاههای کشور مراسم بزرگداشت این روز با حضور و دعوت از شخصیت های علمی فرهنگی و سیاسی برگزار می شود. 

گروه : عمومی  |  
استقبال هیات رئیسه، اساتید و مدیران دانشگاه  سلمان فارسی کازرون از دانشجویان در روز شانزده آذراستقبال هیات رئیسه، اساتید و مدیران دانشگاه  سلمان فارسی کازرون از دانشجویان در روز شانزده آذراستقبال هیات رئیسه، اساتید و مدیران دانشگاه  سلمان فارسی کازرون از دانشجویان در روز شانزده آذراستقبال هیات رئیسه، اساتید و مدیران دانشگاه  سلمان فارسی کازرون از دانشجویان در روز شانزده آذراستقبال هیات رئیسه، اساتید و مدیران دانشگاه  سلمان فارسی کازرون از دانشجویان در روز شانزده آذراستقبال هیات رئیسه، اساتید و مدیران دانشگاه  سلمان فارسی کازرون از دانشجویان در روز شانزده آذر
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان