شنبه ، 18 اردیبهشت ، 1400

کد خبر: 665   |  دفعات بازدید : 743   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

با برپایی یک دوره آموزشی صورت گرفت / دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی کازرون با اصول و مبانی روزنامه‌نگاری آشنا شدند

29 آذر, 1398
با برپایی یک دوره آموزشی صورت گرفت / دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی کازرون با اصول و مبانی روزنامه‌نگاری آشنا شدند

یک دوره آموزشی در قالب کارگاه مقدماتی روزنامه‌نگاری با هدف آشنایی دانشجویان و عموم علاقمندان با اصول و مبانی روزنامه‌نگاری در دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار گردید.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه سلمان فارسی کازرون، در این کارگاه آموزشی که طی 4 جلسه 2 ساعته و در فضای آموزشی دانشگاه برگزار گردید، شرکت‌کنندگان علاوه بر آشنایی با اصول و مبانی روزنامه‌نگاری، با قوانین و مقررات این حوزه نیز آشنا شدند.
محسن عباسپور، مدیرمسوول و صاحب‌امتیاز فصلنامه جامعه‌نگاری که مدرس این کارگاه بود، اصول و الزامات صفحه‌آرایی و همچنین آموزش خبرنویسی را نیز در قالب این کارگاه آموزشی تدریس نمود.
گفتنی است برپایی این کارگاه در راستای توانمندسازی دانشجویان این دانشگاه و عموم علاقمندان به حوزه مطبوعات و رسانه و با هدف افزایش سطح کیفی نشریات دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار گردید.
گروه : عمومی  |  
با برپایی یک دوره آموزشی صورت گرفت / دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی کازرون با اصول و مبانی روزنامه‌نگاری آشنا شدندبا برپایی یک دوره آموزشی صورت گرفت / دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی کازرون با اصول و مبانی روزنامه‌نگاری آشنا شدندبا برپایی یک دوره آموزشی صورت گرفت / دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی کازرون با اصول و مبانی روزنامه‌نگاری آشنا شدند
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان