یکشنبه ، 26 اردیبهشت ، 1400

کد خبر: 256   |  دفعات بازدید : 3851   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

برگزاری مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی کازرون

04 خرداد, 1395
برگزاری مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی کازرون

مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی کازرون عصر دیروز با حضور دانشجویان و خانواده های آنان ،هیات رئیسه، مدیران و اساتید دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم که در سالن استاد علی دوانی دانشگاه برگزار شد، 110 نفر از دانشجویان دانشگاه از شش رشته تحصیلی روانشاسی عمومی، مهندسی شهرسازی، مهندسی فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر، فیزیک و کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی که در نیمسال جاری دانش آموخته می شوند، حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم دکتر مهدی رضایی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ضمن خوشامد گویی به حضار از حضور ریاست، مسئولان دانشگاه و خانواده های دانشجویان تقدیر و تشکر کردند.

در ادامه مراسم دکتر فرهاد براتی رئیس دانشگاه سلمان فارسی ضمن تشکر از حضار و خیر مقدم به مسئولان، اساتید و خانواده های دانشجویان گفت: خدای بزرگ را شاکرم که توفیق عنایت فرمود تا در ایام خجسته جشن میلاد حضرت ولی عصر(عج) و سالروز فتح خرمشهر، موفقیت دانشجویان عزیز را در جشن دانش آموختگی مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به آنان و خانواده های گرامی شان تبریک عرض نمایم.

براتی با بیان اینکه در برنامه ریزی های کلان و سیاست های عمده کشور، به تربیت نیروی انسانی متخصص بهای زیادی داده می شود گفت: مطالعات نشان داده است که بین سود ناخالص ملی و شاخص نیروی انسانی متخصص نسبت مستقیمی وجود دارد و این بدان معناست که بهبود رفاه اجتماعی و اقتصادی جامعه در تناسب مستقیم با نیروهای متخصصی است که در آن به فعالیت می پردازند. 

رئیس دانشگاه سلمان فارسی اظهار داشت: کار دانشگاه به عنوان اصلی ترین نهاد تربیت نیروهای متخصص از اهمیت و ارزش استراتژیک و راهبردی خاصی برخوردار است و بدین منظور اقدامات وسیعی برای بهبود شاخص های کمی و کیفی در دانشگاهها از طرف دولت محترم صورت پذیرفته و ان شاءالله در آینده نیز ادامه خواهد یافت.

وی گفت: امروز در دانشگاه سلمان فارسی به عنوان یک دانشگاه نوپا، شاهد آنیم که دانش آموختگانش در مقاطع تحصیلات تکمیلی در دانشگاههای بزرگ و مادر کشور، در حال ادامه تحصیل هستند و این امر بیانگر همت و تلاش اساتید و دانشجویان این دانشگاه در ایفای نقش خویش در اعتلای نظام و ارتقاء جایگاه جمهوری اسلامی در منطقه است.

رئیس شورای فرهنگی دانشگاه با بیان اینکه در امور فرهنگی و اجتماعی شاهد فعالیت های قابل تقدیری از طرف دانشجویان هستیم گفت: در ابعاد پژوهشی نیز امروز می بینیم که مقالات دانشجویان در نشریات علمی و پژوهشی به چاپ می رسد و در مجامع و کنفرانس های علمی حضور قابل تقدیری دارند و اینها همه نشان از کیفیت آموزش هایی است که اساتید گرانقدر به دانشجویان عزیز ارئه دادند و نیز بیانگر قابلیت های بالای خود این عزیزان دانشجو برای ورود به صحنه فعالیت های بزرگ در جامعه هست.

فرهاد براتی خطاب به دانشجویان گفت: امروز چشم امیدوار جامعه به دستان توانمند شما دوخته شده است، و بی تردید آینده با دستان شما ساخته خواهد شد. و بنابراین مسئولیت خطیر خود را در قبال جامعه و میهن عزیزمان نباید فراموش کنیم.

وی گفت: شما با این دانش و آموخته هایی که امروز به دست آورده اید وارد دنیایی جدیدی شده اید و مسئولیت شما به عنوان عالم نه تنها نجات خود که نجات جامعه ای است که در آن زندگی می کنید و امید دارم که در این مسیر و طریق نصرت و یاری الهی هموراه قرین راهتان باشد.

دکتر براتی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمت های مسئولانی که در برگزاری این مراسم باشکوه همکاری نموده اند، برای همه دانش آموختگان عزیز آینده ای پر امید و درخشان آرزو کردند.

تقدیر از دانشجویان برگزیده فرهنگی با اهدای لوح سپاس، اهدای لوح دانش اموختگی از طرف هیات رئیسه دانشگاه به دانشجویان و قرائت دسته جمعی سوگندنامه دانش آموختگی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

با توجه به استقبال دانشجویان از این مراسم و پر شدن سالن اجتماعات تعدادی از دانشجویان از طریق ویدیو پروژکتور به تماشای برنامه نشستند. 

گروه : عمومی  |  
برگزاری مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی کازرونبرگزاری مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی کازرونبرگزاری مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی کازرونبرگزاری مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی کازرونبرگزاری مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی کازرونبرگزاری مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی کازرونبرگزاری مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی کازرونبرگزاری مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی کازرونبرگزاری مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی کازرون
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان