ﺳﻪشنبه ، 21 اردیبهشت ، 1400

کد خبر: 387   |  دفعات بازدید : 1882   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

برگزاری کارگاه مدیریت در نشریات دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون

22 آذر, 1396
برگزاری کارگاه مدیریت در نشریات دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون

 کارگاه  مدیریت در نشریات دانشجویی ویژه صاحبان امتیاز، مدیران مسئول و سردبیران نشریات دارای مجوز دیشب در سالن کنفرانس سلمان فارسی کازرون، برگزار شد.

در این کارگاه 2 ساعته که در تاریخ 21آذرماه سال جاری برگزار شد، پس از بررسی دستورالعمل اجرایی ضوابط ناظر بر نشریات دانشگاهی، عناوینی از قبیل:  مدیریت در نشریات دانشجویی، شیوه تقسم کار در نشریات، وظیفه مدیر مسئول و سردبیر و مدیر اجرایی، انواع قالب ها و شیوه انتخاب سوژه در نشریات، شیوه انتخاب نام نشریه، اهمیت لوگو و شیوه طراحی لوگو، شیوه نوشتن یادداشت مدیر مسئول و سردبیر در صفحه اول نشریه، اهمیت تیتر در نشریات، چینش مطالب در نشریات، و شیوه اداره جلسات نشریه توسط دبیر جلسه و ... مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بر اساس بند 6ماده 6 دستورالعمل اجرایی ضوابط ناظر بر نشریات دانشگاهی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، برگزاری دوره های آموزشی برای متقاضیان نشریات دانشجویی اعم از صاحبان امتیاز، مدیران مسئول، سردبیران و سایر عوامل اجرایی بر اساس برنامه آموزشی شورای مرکزی ناظر، وظیفه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه می باشد و طبق ماده 15 همین دستورالعمل شرکت در این کارگاه برای صاحبان امتیاز، مدیران مسئول و سردبیران نشریات دارای مجوز از کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی الزامی است.

در این کارگاه 23 نفر از اعضای نشریات دانشجویی: آوای مشاور، جویبار، آرمان شار، ثقلین، صبح قلم، داروگ، آیایدون، الگوریتم، view point، روزنه، فرآیند و دارکوب حضور داشتند که به آنها پکیج آشنایی با دستورالعمل اجرایی ضوابط ناظر بر نشریات اهدا شد.

گروه : عمومی  |  
برگزاری کارگاه مدیریت در نشریات دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان