یکشنبه ، 26 اردیبهشت ، 1400

کد خبر: 26   |  دفعات بازدید : 5329   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

بیانیه ی بسیج دَانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون در پی انتشار فیلم موهن علیه پیامبر اکرم صلی ا... و علیه و آله وسلم

04 مهر, 1391

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم»

سلام و درود خداوند بر همه انبیای راستین راه حق و حقیقت.

بگو به خدا ایمان آوردیم و (همچنین) به آنچه بر ما و بر ابراهیم و اسماعیل و اسحاق و یعقوب و اسباط نازل گردید، و آنچه به موسی و عیسی و سایر پیامبران، از طرف پروردگارشان داده شده است. در میان هیچ یک از آنان فرقی نمی گذاریم.(84، آل عمران)

سلام بر آدم، سلام بر نوح، سلام بر ابراهیم حنیف، سلام بر موسی آن هنگام که با خداوند سخن گفت، سلام بر عیسی فرزند مریم بنده ی پاک خداوند و سلام و درود خداوند متعال به پیشگاه قدسی پیامبر نور و حقیقت، ختم رسل و آزادگی محمد رسول ا...(صلی ا.. علیه وآله)

«فان کذبوک فقد کذب رسل من قبلک»

پس اگر ( این بهانه جویان) تو را تکذیب کنند (چیز تازه ای نیست) پیامبران پیش از تو  نیز تکذیب شدند.

بار دیگر زبان و دستان آلوده دشمنان اسلام و مسلمین، با ساختن فیلمی موهن، توهین دیگری به ساحت مقدس پیامبر رحمت و مهربانی رقم زد. بار دیگر به خیال واهی خود خواستند با پاشیدن مشتی خاک، چشمه نور عالم تاب ایشان را تاریک کنند. اما غافلند، غافلند که امت اسلامی دیر زمانی است از صدر اسلام تا کنون با چنین رفتارهای نفرت انگیز و وقیحی آشناست. رفتارهای که امت اسلامی خوب می دانند ناشی از چیست. عجز و درماندگی در برابر بسط نفوذ و فراگیری تمدن اسلامی، عجز از گسترش پیام راستین خاتم انبیای الهی محمد رسول ا... (صلی ا... علیه و آله وسلم). خیال واهی می کنند که می توانند با این چنین کارهایی به بی تفاوتی مسلمین و تهی کردن و تغییر دادن اذهان آنان دست یابند. به راستی که تحمل نخواهند کرد نمایان شدن چهره درست و واقعی پیامبر رحمه للعامین مان را. هم ایشانی که یادمان نمی رود بعد از فتح مکه، قدم مقدسشان را به شهری گذاشتند که بیشترین اذیت ها و آزارها را در آن تحمل کرده بودند و حاضر به انتقام آنان نشدند و فرمودند: «الیوم یوم الرحمه».و خطاب به آنها گفتند: «انتم الطلقاء». شما آزاد شدگانید.

نوشتن رمان های موهن، کشیدن کاریکاتورهای استهزاء آمیز، سوزاندن قرآن کریم، ایراد سخنرانی های مشمئز کننده در مورد دین اسلام و بزرگان آن، هیچ کدام نه تنها نخواهد توانست ذره ای این ایادی را در رسیدن به اهداف پلیدشان یاری سازد،  بلکه بیشتر و بیشتر  باعث دست و پا زدن در گرداب گناهان نابخشودنی شان خواهد شد.

خنده دارتر این است که این اقدامات با حمایت آمریکا و صهیونیست انجام می شود. که اگر حمایت های همه جانبه آنان از سلمان رشدی ملعون، کاریکاتوریست دانمارکی و کشیش آمریکایی سوزاننده قرآن نبود، این اعمال با ساخت این فیلم موهن به ساحت مقدس ترین شخص دین مبین اسلام تکرار نمی شد؛ که تحت عنوان دروغین آزادی بیان هیچ قانونی در دولت هایشان مبنی بر عدم توهین به مقدسات ادیان دیگر و مسلمانان وجود ندارد. اما در همان کشورها احدی حق پرسش از هولوکاست و یا اعتراض به هم جنس بازی ندارد. و هر روز بیش از پیش بر خشم و نفرت مسلمانان سراسر جهان نسبت به خود می افزایند.

ما دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی کازرون ضمن محکومیت شدید این عمل وقیحانه، مواضع و انزجار  خود را طبق بند های  12 گانه زیر  بدین گونه اظهار می داریم:

1. ما دانشجویان مسلمان با توجه به تعالیم برگرفته از قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت، اهانت و بی احترامی به هیچ یک از ادیان و مذاهب و بزرگانشان را روا نمی داریم و آن را عملی برخلاف اصول اخلاقی به شمار می آوریم.

2. پر واضح است که عصبانیت جبهه استکبار از انقلاب اسلامی به دلیل دگرگونی نظام سلطه گر- سلطه پذیر و بروز بیداری اسلامی ناشی از آن که برگرفته از تعالیم پیامبر اکرم(ص) است، عاملی مهم در بروز چنین اقداماتی به شمار می رود.

3. با توجه به پیچ تاریخی موجود و شکل گیری بیداری اسلامی، ما این اقدام را عملی صد درصد سیاسی با حمایت آمریکا و صهیونیسم برای جلوگیری از بسط و  نفوذ اسلام در قلب و ذهن مردم جهان می دانیم.

4. از مجامع بین المللی و به اصطلاح حامی حقوق بشر می خواهیم کمی به فکر قلب جریحه دارشده  بیش از یک و نیم میلیارد  بشر  باشند و با محکومیت و مجازات عاملین این فیلم، مرهمی هر چند کوچک بر زخم دل این جمعیت میلیاردی بگذارند.

5. از کلیه آزادی خواهان جهان و به ویژه جنبش های دانشجویی دانشگاههای دنیا انتظار داریم با تجمعات و صدور بیانیه ها و دیگر اقدامات، این عمل را محکوم کرده و خواستار مجازات سازندگان این فیلم توهین آمیز  باشند.

6. از جوانان مسلمان انقلابی انتظار داریم با تأسی  و الگو گیری از دانشجویان انقلابی پیرو خط امام(ره) جمهوری اسلامی ایران به سفارت های آمریکا و رژیم صهیونیستی در کشور خود یورش برده و دیپلماتهای آنها را از کشورهای خود اخراج نمایند.

7. از کشورهای اسلامی می خواهیم با یک تصمیم شجاعانه، کلیه روابط خود را با ایالات متحده آمریکا و رژیم اشغالگر قدس قطع کرده و به فکر تشکیل اتحاد جماهیر کشورهای اسلامی باشند تا دیگر شاهد چنین وقایعی نباشیم.

8. از برخی سران کشورهای منطقه به ویژه خادمین حرمین شریفین، این نجس زادگان آمریکا می پرسیم چگونه در مقابل اهانت به پیامبر اسلام مثل فردی کر و لال، سکوت اختیار کرده و همچون کبک، با سر فرو بردن به برف حقارت، خود را به نفهمی می زنند و چرا با سکوت خود، پیامبر را به آمریکا و رژیم صهیونیستی می فروشند؟!!

9. سردمداران ایالات متحده آمریکا با استناد به اصل آزادی بیان و عقیده در این کشور، نه تنها هیچ قدمی در جهت مجازات سازندگان این فیلم موهن برنداشته، بلکه هیچ تلاشی در راستای جلوگیری از گسترش آن در فضای مجازی و واقعی انجام نداده اند. از آنها می پرسیم آیا  فشار  همه جانبه بر اساتید و محققان منتقد به هم جنس بازی و هولوکاست-این دروغ مقدس غرب- و برداشتن کرسی دانشگاه از آنان، برخلاف آزادی بیان نیست؟!! آیا پذیرایی جمعیت 99 درصدی معترض به نظام لیبرال سرمایه داری معروف به جنبش وال استریت با اسپری فلفل، متعارض با اصل آزادی بیان نیست؟!!

10. خطاب به سازندگان این فیلم موهن می گوییم که بدانند با چنین اعمال وقیحانه ای نه تنها نمی توانند از شأن و منزلت پیامبر عزیزتر از جانمان بکاهند؛ بلکه او را در قلب و ذهن جهانیان محبوب تر می نمایند. بدانند که با چنین کار ناشیانه ای مسبب به وجود آمدن موج دوم بیداری اسلامی شده اند. این شیطان صفتان بدتر از شیطان متوجه باشند که با چنین کار احمقانه ای همچون سلمان رشدی ملعون، دنیا را برای خود به زندان تبدیل کرده و در هیچ کجای جهان دیگر طعم امنیت را نخواهند چشید. چرا که مؤمنان «اشداء علی الکفار»اند.

11. جای بسی خنده دارد که در این فیلم افرادی مسلمانان را جنگ طلب و اهل خشونت دانسته اند و پیامبر را انسانی گنهکار معرفی کرده اند که خود پدران و مادران خشونت اند و با فساد خود قوم لوط را رو سفید کرده اند.

12. . سازندگان این فیلم با توهین به پیامبر اسلام در واقع از «زیبایی»، «عدالت» و «حکمت» انتقام گرفته اند و بیداری امت محمد صلی ا... و علیه و آله وسلم عاقبت ستمگران جهان را به زیر خواهد کشید. ما غیر از خدا کسی را نداریم و آینده را روشن می بینیم و امید به پیروزی داریم چرا که وعده الهی تحقق حکومت صالحان بر زمین است: « یریدون ان یطفئو نور الله بافواههم و یأبی الله الا ان یتم نوره و لو کره المشرکون.(32 توبه)                         

 

 

 

 

گروه : عمومی  |  
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان