چهارشنبه ، 2 تیر ، 1400

کد خبر: 745   |  دفعات بازدید : 697   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

تجدید میثاق سرپرست دانشگاه سلمان فارسی با شهدا شهرستان و امام جمعه فقید کازرون

17 تیر, 1399
تجدید میثاق سرپرست دانشگاه سلمان فارسی با شهدا شهرستان و امام جمعه فقید کازرون

دکتر غریب فاضل‌نیا، سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون، صبح امروز، هفدهم تیر ماه با حضور در قطعه شهدا آرامستان سیدمحمدنوربخش، ضمن تجدید میثاق با شهدا، یاد و خاطر شهید حجت‌الاسلام محمد خرسند و سایر شهدا شهرستان را گرامی داشت.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه سلمان فارسی کازرون، دکتر فاضل‌نیا که به همراه دکتر غفاری‌پور، رییس پیشین دانشگاه سلمان فارسی و هیئت‌رییسه این دانشگاه در قطعه شهدا شهرستان کازرون حضور یافته بود، بر لزوم حفظ و نگهداری از میراث گران‌بها و ارزشمندی که از شهدا به یادگار باقی مانده است، تأکید نمود و خاطر نشان نمود: اگر امروز می‌توانیم در نهاد دانشگاه فعالیت کنیم و به تولید دانش و علم بپردازیم، مدیون رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های شهدایی هستیم که خالصانه از جان خود گذشتند و همین مسئله نیز رسالت ما را برای تقویت نهاد علم و دانشگاه بیش از پیش سنگین می‌کند.
وی همچنین با حضور بر مزار شهید بهبود از شهدا دوران دفاع مقدس کازرون، خاطر نشان نمود: دیروز با این شهید بزرگوار همسنگر بودم و امروز در سنگری دیگر، میراثی که ایشان و سایر شهدای بزرگوار شهرستان برجای گذاشته‌اند، به ما واگذار شده است و امیدوارم با همدلی و همراهی تمامی نیروها و ظرفیت‌های مختلف شهرستان، بتوانیم این میراث گران‌بها را حفاظت کرده و رشد و اعتلا ببخشیم.
گفتنی است دکتر فاضل‌نیا پس از تجدید میثاق با شهدا شهرستان کازرون، راهی دانشگاه سلمان فارسی کازرون شد تا به صورت رسمی فعالیت خود را به عنوان سرپرست این دانشگاه آغاز نمایند.

گروه : عمومی  |  
تجدید میثاق سرپرست دانشگاه سلمان فارسی با شهدا شهرستان و امام جمعه فقید کازرونتجدید میثاق سرپرست دانشگاه سلمان فارسی با شهدا شهرستان و امام جمعه فقید کازرون
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان