ﺳﻪشنبه ، 21 اردیبهشت ، 1400

کد خبر: 463   |  دفعات بازدید : 1590   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

تجدید میثاق و گلباران مزار مطهر شهدا و تجلیل از کارکنان خانواده شاهد از سوی دانشگاهیان سلمان فارسی کازرون

12 مهر, 1397
تجدید میثاق و  گلباران مزار مطهر شهدا و تجلیل از کارکنان خانواده شاهد از سوی دانشگاهیان  سلمان فارسی کازرون

آیین معنوی گلباران  و تجدید میثاق با آرمان های شهدا با حضور دانشگاهیان دانشگاه سلمان فارسی کازرون در گلزار بهشت زهرای  کازرون برگزار گردید . در این مراسم دکتر انوشیروان غفاری پور سرپرست دانشگاه گفت : آرامش و امنیت امروزه را مدیون از جان گذشتگی شهدا و صبر و استقامت خانواده های آنان هستیم و بایستی با خودسازی و پیشه کردن تقوی الهی در راستای پیشبرد آرمان های بلند امام خمینی (ره ) و شهدا گام برداریم  ، تکریم از خانواده شهدا وظیفه همه ما می باشد و باید به فرهنگی بین مسئولان تبدیل و نهادینه گردد . 

در این مراسم شرکت کنندگان  با قرائت فاتحه و نثار گل از مقام شامخ شهدا  تجلیل و یاد و خاطره آنان را گرامی داشتند . در ادامه  از کارکنان خانواده شاهد و همچنین برگزیدگان دومین جشنواره قرآن و عترت اساتبد با اهدا لوح و هدایایی تقدیر  شد .

گروه : عمومی  |  
تجدید میثاق و  گلباران مزار مطهر شهدا و تجلیل از کارکنان خانواده شاهد از سوی دانشگاهیان  سلمان فارسی کازرونتجدید میثاق و  گلباران مزار مطهر شهدا و تجلیل از کارکنان خانواده شاهد از سوی دانشگاهیان  سلمان فارسی کازرونتجدید میثاق و  گلباران مزار مطهر شهدا و تجلیل از کارکنان خانواده شاهد از سوی دانشگاهیان  سلمان فارسی کازرون
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان