جمعه ، 24 اردیبهشت ، 1400

کد خبر: 390   |  دفعات بازدید : 1868   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

جریان دانشجویی از بدو پیدایش انقلاب و در دوران دفاع مقدس شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده است

25 آذر, 1396
جریان دانشجویی از بدو پیدایش انقلاب و در دوران دفاع مقدس شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سلمان فارسی کازرون دکتر فرهاد براتی رئیس دانشگاه در نوزدهمین یادواره شهدای دانشجو که چهارشنبه شب به همت بسیج دانشجویی در سالن اجتماعات نصراله مردانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کازرون برگزار شد گفت: جریان دانشجویی از بدو پیدایش انقلاب و حتی قبل از آن و در دوران دفاع مقدس شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده است.

رئیس دانشگاه سلمان فارسی ضمن عرض خیرمقدم به حضار و ادای احترام به خانواده های شهدا و ایثارگران حاضر در جلسه گفت: جریان دانشجویی از بدو پیدایش انقلاب و حتی قبل از آن و در دوران دفاع مقدس شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده است، و در سال های اخیر در قامت مدافعان حرم و در مبارزه با جریان تکفیری- وهابی ساخته مثلث شوم غربی-عبری -عربی عاشورایی عمل کرده اند و حماسه ها آفریده اند و این نغمه الهی را به ذهن متبادر می سازند که: فاستبشرو ببیعکم الذی بایعتم به و ذلک هو الفوز العظیم.

فرهاد براتی اظهار داشت: سنگ بنای انقلاب ما بر پایه شهادت، دفاع از حق و حقیقت و مبارزه با جور و ستم و ظلمت بوده و این چشمه جوشان و نهر خروشان شهیدان است که همچنان درخت مستحکم و تنومند انقلاب را طراوت و تازگی می بخشد و ما از شهد شیرین ثمرات آن بهره می گیریم.

براتی با بیان اینکه: برگزاری این یادواره ها، زنده نگه داشتن یاد شهداست و به فرموده مقام معظم رهبری امروز فضیلت زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست گفت: آشنایی نسل جوان با آرمان های شهدا و تقویت مبانی اعتقادی و ایمانی آنها و ترویج روحیه شجاعت، ایثار، اعتماد به نفس و اتکاء به فرهنگ اصیل اسلامی ایرانی و پرهیز از خودباختگی فرهنگی از جمله برکاتی است که چنین یادواره هایی می تواند در پی اشته باشد.

رئیس دانشگاه سلمان فارسی در پایان بیان داشت: لازم می دانم از زحمات عزیزان بسیج دانشجویی دانشگاه که افتخار خادمی شهدا را در این یادواره پیدا کرده اند، صمیمانه تقدیر و تشکر کنم و از ارواح طیبه شهدا سعادت و سلامتی همه این عزیزان را مسألت نمایم.

روایت گری حجه السلام و المسلمین حاج آقا جابر قادری اعزامی از قم و خاطره گویی خانم مریم کاتبی از همرزمان جاوید الاثر احمد متوسلیان از دیگر برنامه های نوزدهمین سادواره شهدای دانشجوی شهرستا کازرون بود. 

گروه : عمومی  |  
جریان دانشجویی از بدو پیدایش انقلاب و در دوران دفاع مقدس شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده استجریان دانشجویی از بدو پیدایش انقلاب و در دوران دفاع مقدس شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده استجریان دانشجویی از بدو پیدایش انقلاب و در دوران دفاع مقدس شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده استجریان دانشجویی از بدو پیدایش انقلاب و در دوران دفاع مقدس شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده استجریان دانشجویی از بدو پیدایش انقلاب و در دوران دفاع مقدس شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده است
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان