ﺳﻪشنبه ، 21 اردیبهشت ، 1400

کد خبر: 1836   |  دفعات بازدید : 170   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با هیئت رئیسه دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار شد

17 آذر, 1399

بعد از ظهر امروز، 17 آذرماه، جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی کازرون با اعضا هیئت‌رئیسه این دانشگاه از طریق بسترهای مجازی adobe connect و پخش زنده اینستاگرام دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار گردید.

جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با هیئت رئیسه دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار شد

بنا به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه سلمان فارسی کازرون، در این جلسه که از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار گردید، در ابتدا فعالین دانشجویی در انجمن‌های علمی، کانون‌های فرهنگی، بسیج، شورای صنفی و تشکل اسلامی مستقل دانشجویی به همراه سایر دانشجویان دیگر به طرح سوال‌های خود در حوزه‌های مختلف دانشگاه پرداختند.

در ادامه این نشست و پس از طرح پرسش‌ها، دکتر غریب فاضل‌نیا، رئیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون، ضمن تحسین روحیه پرسش‌گری دانشجویان، بر ضرورت ارتباط و پیوند مداوم دانشجویان با بدنه مدیریتی دانشگاه تأکید نمود و خاطر نشان نمود: به طور قطع و یقین و به صورت واقعی قائل به پاسخگویی به پرسش‌ها هستیم و این مسئله بدین معناست که بر پرسشگری و پرسشگران، مطالبه‌گری و مطالبه‌گران و همچنین به منتقدین و منتقدان، چنانچه در چارچوب‌های منطقی، مستند و مستدل بیان شوند، هم اهمیت می‌دهیم و هم استقبال می‌کنیم.

دکتر فاضل‌نیا در ادامه به پاسخ آن دسته از پرسش‌های دانشجویان پرداخت که در طول طرح سوال‌ها خطاب به ایشان و یا ساختارها و مسائل کلی دانشگاه مطرح شده بود. پس از ایشان، معاونان دانشگاه سلمان فارسی کازرون در بخش‌هایی جداگانه به تفکیک پاسخ‌های مرتبط با پرسش‌های طرح شده از سوی دانشجویان را ارائه نمودند.

گروه : عمومی  |  
جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با هیئت رئیسه دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار شدجلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با هیئت رئیسه دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار شدجلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با هیئت رئیسه دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار شدجلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با هیئت رئیسه دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار شدجلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با هیئت رئیسه دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار شدجلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با هیئت رئیسه دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار شدجلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با هیئت رئیسه دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار شد
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان