جمعه ، 24 اردیبهشت ، 1400

کد خبر: 658   |  دفعات بازدید : 856   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی دیدگاه‌هایشان را از پشت تریبون آزاد مطرح کردند

19 آذر, 1398
دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی دیدگاه‌هایشان را از پشت تریبون آزاد مطرح کردند
بسیج دانشجویی و تشکل اسلامی دانشجویی مستقل قلم و اندیشه دانشگاه سلمان فارسی کازرون با برگزاری تریبون آزاد دانشجویی، میزبان بیان دغدغه‌ها و دیدگاه‌های گوناگون اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و... دانشجویان این دانشگاه شد.
بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه سلمان فارسی کازرون، در این برنامه که در محوطه دانشگاه دایر گردید، دانشجویان این امکان را یافتند تا با طرح دیدگاه‌های مختلف خود پیرامون مسایل روز جامعه و همچنین برخی مسایل صنفی و دانشگاهی به تبادل نظر و ایجاد فضای گفتگوی دانشجویی اقدام نمایند.
مسایل مرتبط با انتخابات پیش‌رو، مدیریت دولت در دوره‌های مختلف، مسایل معیشتی جامعه، مسایل مربوط به جریان دانشجویی در کشور و سایر مسایل دیگری از این دست از جمله برجسته‌ترین مواردی بودند که دانشجویان از دیدگاه‌ها و زوایای مختلف امکان اظهارنظر پیرامون آنها را در این تریبون آزاد یافتند.
گروه : عمومی  |  
دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی دیدگاه‌هایشان را از پشت تریبون آزاد مطرح کردنددانشجویان دانشگاه سلمان فارسی دیدگاه‌هایشان را از پشت تریبون آزاد مطرح کردنددانشجویان دانشگاه سلمان فارسی دیدگاه‌هایشان را از پشت تریبون آزاد مطرح کردنددانشجویان دانشگاه سلمان فارسی دیدگاه‌هایشان را از پشت تریبون آزاد مطرح کردند
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان