یکشنبه ، 26 اردیبهشت ، 1400

کد خبر: 767   |  دفعات بازدید : 315   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

در دیدار سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون با قاسم لوافی و با تأکید بر اهمیت حمایت دانشگاه از فعالیت‌های فرهنگ‌ساز در جامعه صورت گرفت / تقدیر دکتر فاضل‌نیا از حامی جوان مستعد کازرونی در برنامه عصر جدید

12 مرداد, 1399

صبح امروز، 12 مردادماه، دکتر غریب فاضل‌نیا، سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون در دیدار با قاسم لوافی که با حمایت از یکی از جوانان مستعد کازرون، زمینه لازم برای بروز و شکوفایی استعداد امین صالحی در رسانه ملی را فراهم آورد، ضمن تقدیر از اقدام ایشان، حضور و تلاش سرمایه‌های انسانی از این دست را شرطی لازم برای توسعه منطقه برشمرد که دانشگاه‌ها در راستای وظایف فرهنگ‌سازی خود بایستی از آنها حمایت نمایند.

در دیدار سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون با قاسم لوافی و با تأکید بر اهمیت حمایت دانشگاه از فعالیت‌های فرهنگ‌ساز در جامعه صورت گرفت / تقدیر دکتر فاضل‌نیا از حامی جوان مستعد کازرونی در برنامه عصر جدید

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه سلمان فارسی کازرون، دکتر غریب فاضل‌نیا در دیدار با قاسم لوافی، یکی از رسالت‌های دانشگاه را فرهنگ‌سازی و حمایت از رفتارهای ارزش‌مدارانه و فرهنگ‌ساز قلمداد کرد و خطاب به ایشان خاطر نشان نمود: عمل شما الگوی عینی خدمتگزاری، ایثار و کارگشایی است و با این کار علاوه بر اینکه دل اهالی منطقه را خوشحال کردید، زمینه بروز و شکوفایی توانمندی‌های یکی از جوانان مستعد این شهرستان را نیز فراهم آوردید.

سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون در ادامه خاطر نشان نمود: اثرگذاری اقدامات توسعه‌ای و عمل خیرخواهانه در مقیاس‌های خرد و کوچک را به هیچ عنوان نباید دست‌کم گرفت. به طور قطع و یقین اصلاح امور و ترویج فرهنگ و اندیشه‌های پاکِ یاری‌گری، دیگریاری و... از طریق اقدامات عملی، اثرگذاری ماناتر و پایدارتری دارد.

دکتر فاضل‌نیا همچنین تصریح نمود: الگوسازی و عینی‌سازیِ رفتاری، که شما نمونه بارز آن در جامعه هستید، بهترین و کارآمدترین روش ترویج این اعمال پسنیده و اخلاق‌مدارانه در جامعه دینی محسوب می‌شود. در آموزه‌های دینی و فرازهای زیبایی از سخنان پیامبر عظیم‌الشأن اسلام(ص) و ائمه اطهار هم تأکیدهای زیادی بر این مسئله دیده می‌شود از جمله نبی مکرم اسلام(ص) فرموده است خَیرُ النّاسِ مَنِ انتَفَعَ بِهِ النّاس، بهترین مردم کسی است که مردم از او سود و بهره ببرند. بر این اساس هر نوع کوششی برای رفع مشکل برادر ایمانی و یا کمک به گره‌گشایی امور جامعه دینی، هم شرط اسلام است و هم ولایت.

سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون همچنین تصریح نمود: امیدوارم سرمایه‌های ارزشمندی همچون شما در سطح جامعه بیشتر شوند و دست‌های بیشتری از آستین بیرون بیایند تا استعدادهای مغفول مانده جوانان این شهرستان بیش از پیش امکان بروز و ظهور یابند.

در پایان این دیدار، دکتر فاضل‌نیا با تقدیم لوح تقدیر و قاب عکسی از دریاچه پریشان، از اقدام ارزشمند قاسم لوافی تقدیر نمود. در بخشی از این لوح تقدیر آمده است: «مردان و زنان جوان ایران اسلامی، جوانانی برومند و مستعد هستند که در عمل ثابت نموده‌اند چنانچه به همت والای نیک‌اندیشان و تدبیر دست‌اندرکاران امور مختلف، میدانی برای بروز استعدادهای خود بیابند، می‌توانند با درخشش در عرصه‌های گوناگون، علاوه بر اثبات توانایی‌های خویش، موجب اعتلای نام سرزمین‌شان نیز شوند. اینجانب به عنوان یکی از خادمین جوانان پراستعداد این سرزمین، به پاس قدردانی از حمایت‌های جنابعالی از جناب آقای امین صالحی، جوان برومند و مستعد این شهرستان که با نمایش استعداد تحسین‌برانگیز خود در رسانه ملی، علاوه بر ارایه‌ی نمایشی پرغرور از توانمندی‌اش، موجب اعتلای نام دیار نیاکانیِ خود، کازرون، در سطح کشور نیز گردید، این لوح تقدیر را به حضورتان تقدیم می‌نمایم.»

گفتنی است امین صالحی، جوان اهل روستای کلانی دهستان دشت‌برم شهرستان کازرون است که موفق شده در برنامه عصر جدید که از شبکه سه سیما پخش می‌شود، نمایش خیره‌کننده و موفقی را در رشته تیراندازی داشته باشد و توجه‌های زیادی را در سطح کشور به خود جلب نماید. قاسم لوافی با حمایت از این جوان مستعد، زمینه‌ی لازم برای حضور ایشان در برنامه عصر جدید را فراهم نمود.

گروه : عمومی  |  
در دیدار سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون با قاسم لوافی و با تأکید بر اهمیت حمایت دانشگاه از فعالیت‌های فرهنگ‌ساز در جامعه صورت گرفت / تقدیر دکتر فاضل‌نیا از حامی جوان مستعد کازرونی در برنامه عصر جدیددر دیدار سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون با قاسم لوافی و با تأکید بر اهمیت حمایت دانشگاه از فعالیت‌های فرهنگ‌ساز در جامعه صورت گرفت / تقدیر دکتر فاضل‌نیا از حامی جوان مستعد کازرونی در برنامه عصر جدید
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان