ﺳﻪشنبه ، 21 اردیبهشت ، 1400

کد خبر: 1833   |  دفعات بازدید : 117   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دکتر مهدی رضایی، با اشاره به صدور مجوز انتشار خبرنامه دانشگاه سلمان فارسی کازرون از سوی وزارت ارشاد خبر داد / اضافه شدن یک نشریه دیگر به جمع نشریات شهرستان کازرون

16 آذر, 1399

با صدور مجوز انتشار خبرنامه دانشگاه سلمان فارسی کازرون، از سوی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به زودی نخستین شماره رسمی این خبرنامه منتشر و ارتباط خبری دانشگاه سلمان فارسی کازرون به عنوان تنها دانشگاه دولتی شهرستان و قطب علمی منطقه با سطح جامعه تقویت خواهد شد.

دکتر مهدی رضایی، با اشاره به صدور مجوز انتشار خبرنامه دانشگاه سلمان فارسی کازرون از سوی وزارت ارشاد خبر داد / اضافه شدن یک نشریه دیگر به جمع نشریات شهرستان کازرون

بنا به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه سلمان فارسی کازرون، دکتر مهدی رضایی، معاون فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه، صبح امروز، 16 آذر، با اعلام این مطلب خاطر نشان نمود: در راستای سیاست‌گذاری‌ها و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای توسعه کمّی و کیفی هرچه مناسب‌تر دانشگاه سلمان فارسی کازرون و در راستای عمل به بیانیه مأموریت این دانشگاه، پیگیری‌های لازم برای اخذ مجوز انتشار خبرنامه دانشگاه در دستورکار قرار گرفت و پس از طی مراحل قانونی، مجوز رسمی این نشریه صادر و دریچه‌ای جدید برای تقویت ارتباط دانشگاه سلمان فارسی کازرون با سطح جامعه گشوده شد.

دکتر رضایی همچنین با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای انتشار خبرنامه دانشگاه سلمان فارسی کازرون، خاطر نشان نمود: دوره انتشار این خبرنامه، به صورت فصلنامه خواهد بود و علاوه بر انتشار رویدادهای مختلف خبری دانشگاه سلمان فارسی کازرون، به معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های مختلف این دانشگاه و همچنین دستاوردهای مختلف پژوهشی و مطالعاتی اعضا هیئت علمی و دانشجویان آن پرداخته می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سلمان فارسی کازرون همچنین تصریح نمود: باتوجه به رویکرد جامعه‌محور دانشگاه سلمان فارسی کازرون، در برنامه‌ریزی‌های این خبرنامه تلاش شده است تا مسائل مختلف مرتبط با شهرستان کازرون به صورت ویژه و از زوایای مختلف علمی و پژوهشی در آن دیده شود تا هم عموم مردم و مسئولین بتوانند از دستاوردهای علمی دانشگاه برای حل مسائل این شهرستان اطلاع یابند و هم بسترهای مناسب‌تری برای مسئله‌یابی و طراحی پروژه‌های مختلف تحقیقاتی و پایان‌نامه‌های این دانشگاه در راستای حل مسائل شهرستان کازرون به وجود بیاید.  

دکتر رضایی همچنین با اشاره به سابقه تاریخی انتشار نشریات در شهرستان کازرون، خاطر نشان نمود: با صدور مجوز این نشریه، خبرنامه دانشگاه سلمان فارسی کازرون در ردیف نشریات رسمی کشور قرار گرفته و به جمع نشریات محلی شهرستان کازرون افزوده شد که به صورت متمرکز به انتشار اخبار دانشگاهی مرتبط با دانشگاه سلمان فارسی کازرون که قطب علمی منطقه محسوب می‌شود، خواهد پرداخت. در این خصوص امیدواریم در کنار فضای رسانه‌ای این شهرستان که سابقه طولانی مدتی در انتشار مطبوعات دارد، بتوانیم به وظایف و رسالت‌های دانشگاه در این زمینه نیز عمل نماییم.

ایشان در ادامه با تشکر از اعضا تحریریه و دست‌اندرکاران این نشریه که تلاش‌های زیادی برای تولید محتوا و برنامه‌ریزی‌های مرتبط با آن داشته‌اند، افزود: پیش از این و در پاییز سال 99، نخستین شماره این خبرنامه در قالب پیش‌شماره و با همکاری و همراهی نشریات محلی شهرستان کازرون منتشر گردید. با صدور مجوز رسمی خبرنامه دانشگاه سلمان فارسی کازرون، ظرف روزهای آینده نخستین شماره آن منتشر خواهد شد.

گفتنی است بنا بر مجوز صادر شده از سوی مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خبرنامه دانشگاه سلمان فارسی کازرون، با صاحب‌امتیازی این دانشگاه و به مدیرمسئولی دکتر مهدی رضایی با انتشار مطالبی مرتبط با حوزه وظایت و امور دانشگاه، از آذرماه امسال به صورت رسمی اجازه انتشار یافته است.

گروه : عمومی  |  
دکتر مهدی رضایی، با اشاره به صدور مجوز انتشار خبرنامه دانشگاه سلمان فارسی کازرون از سوی وزارت ارشاد خبر داد / اضافه شدن یک نشریه دیگر به جمع نشریات شهرستان کازرون
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان