جمعه ، 24 اردیبهشت ، 1400

کد خبر: 727   |  دفعات بازدید : 687   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

رقابت انجمن‌های علمی، کانون‌های فرهنگی و نشریات دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون در جشنواره‌های دانشگاهی

11 خرداد, 1399
رقابت انجمن‌های علمی، کانون‌های فرهنگی و نشریات دانشجویی  دانشگاه سلمان فارسی کازرون در جشنواره‌های دانشگاهی

ارزیابی و سنجش فعالیت‌های انجمن‌های علمی، کانون‌های فرهنگی ـ اجتماعی و نشریات دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون در قالب جشنواره‌های دانشجویی آغاز گردید و با اتمام این جشنواره‌ها برگزیده‌های مختلف در هر بخش معرفی خواهند شد.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه سلمان فارسی کازرون، دهمین جشنواره دانشگاهی حرکت، ویژه معرفی دستاوردهای انجمن‌های علمی دانشجویی این دانشگاه در بین انجمن‌های علمی آموزش زبان انگلیسی، برق، رباتیک، روان‌شناسی، ریاضیات و کاربردها، زبان و ادبیات فارسی، شهرسازی، علوم کامپیوتر، علوم مهندسی، فناوری اطلاعات، فیزیک و نجوم برگزار خواهد شد. در این جشنواره پس از بررسی فعالیت‌های انجمن‌های یاد شده در طول سال تحصیلی 99-98 و همچنین سنجش دستاوردهای علمی آنها، انجمن‌های برتر در هر حوزه معرفی و هدایایی به آنها تعلق خواهد گرفت.
همچنین دومین جشنواره دانشگاهی رویش نیز با هدف سنجش فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی ـ اجتماعی دانشگاه سلمان فارسی کازرون نیز با بررسی فعالیت کانون‌های دانشجویی تئاتر، خیریه نبض زندگی، صلح، فیلم و عکس، کارآفرینی، کازرون‌شناسی، محیط‌زیست، موسیقی، مهدویت، همیاران سلامت بهداشت و همیاران سلامت روان آغاز گردیده و با پایان یافتن این جشنواره، کانون‌های برتر در هر حوزه معرفی خواهند شد. پیش از این قرار بود جشنواره رویش در قالب نمایشگاه و با برگزاری غرفه‌هایی در ابتدای اسفندماه برگزار گردد که به دلیل تعطیلی فعالیت‌های حضوری در سطح دانشگاه به دلیل محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا، این نمایشگاه لغو و برگزاری جشنواره به تعویق افتاد.
علاوه بر این دو جشنواره، پنجمین دوره جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون نیز که به سنجش نشریات مختلف انجمن‌ها، کانون‌ها، تشکل‌ها و همچنین نشریات مستقل دانشجویی اختصاص دارد نیز برگزار می‌گردد. داوری نشریات دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون در قالب این جشنواره آغاز شده و با اتمام آن، نشریات برتر معرفی خواهند شد و هدایایی به آنها تعلق خواهد گرفت.
گفتنی است بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و تقویم فرهنگی در نظر گرفته شده از سوی معاونت فرهنگی ـ اجتماعی دانشگاه سلمان فارسی کازرون، قرار بود این جشنواره‌های دانشجویی در هفته‌های گذشته برگزار گردند که به دلیل محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا، برگزاری آنها به تعویق افتاد و این جشنواره‌ها از نهم  لغایت سیزدهم خردادماه و به صورت غیرحضوری برگزار می‌گردند.

گروه : عمومی  |  
رقابت انجمن‌های علمی، کانون‌های فرهنگی و نشریات دانشجویی  دانشگاه سلمان فارسی کازرون در جشنواره‌های دانشگاهیرقابت انجمن‌های علمی، کانون‌های فرهنگی و نشریات دانشجویی  دانشگاه سلمان فارسی کازرون در جشنواره‌های دانشگاهیرقابت انجمن‌های علمی، کانون‌های فرهنگی و نشریات دانشجویی  دانشگاه سلمان فارسی کازرون در جشنواره‌های دانشگاهیرقابت انجمن‌های علمی، کانون‌های فرهنگی و نشریات دانشجویی  دانشگاه سلمان فارسی کازرون در جشنواره‌های دانشگاهی
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان