یکشنبه ، 19 اردیبهشت ، 1400

کد خبر: 1840   |  دفعات بازدید : 255   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

همزمان با روز پژوهش صورت گرفت / آیین تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار گردید

25 آذر, 1399

صبح امروز، 25 آذرماه، همزمان با روز پژوهش، آیین تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه سلمان فارسی کازرون، با حضور هیئت رئیسه و جمعی از اعضا هیئت علمی و دانشجویان این دانشگاه، به صورت نیمه‌حضوری و با استفاده از بسترهای مجازی برگزار گردید.

همزمان با روز پژوهش صورت گرفت / آیین تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار گردید

بنا به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه سلمان فارسی کازرون، دکتر غریب فاضل‌نیا، رئیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون، در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته پژوهش و تبریک این ایام به تمامی پژوهشگران حوزه علم و دانش، به ویژه پژوهشگران دانشگاه سلمان فارسی کازرون و با اشاره به اینکه از دانشگاه‌های نسل جدید انتظار می‌رود علاوه بر آموزش و پژوهش به نوآوری و تعامل با فضای اجتماعی نیز بپردازند، به تشریح مأموریت آموزشی دانشگاه پرداخت و خاطر نشان نمود: آموزش موثر به دانشجویان براساس استانداردها و توجه به آموزش‌های مهارت‌محور و عملی به دانشجویان، اهم نیاز امروز جامعه ما و از جمله شاخص‌های کلیدی رتبه‌بندی دانشگاه‌ها محسوب می‌شوند.

رئیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون در ادامه با تصریح بر اینکه نسل جدید دانشگاه‌ها با محور تحقیقات و پژوهش‌های جامعه‌محور و مسئله‌محور پایه‌گذاری شده‌اند و بایستی تجلی علمی و عملی «در کنار مردم، با مردم و برای مردم» باشند، خاطر نشان نمود: در حوزه مأموریت پژوهشی مراکز آموزش عالی نیز حرکت روی مرزهای دانش، پژوهش‌های مسئله‌محور و جامعه‌محور، انجام تحقیقات و پژوهش‌ها به شکل تیمی در کنار توجه به کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری، بایستی در عمل مورد توجه جدی دانشگاهیان قرار گیرد و تلاش‌ها به سمت تجلی این موارد هدایت شوند.

دکتر غریب فاضل‌نیا، همچنین با اشاره به ضرورت حضور و فعالیت اساتید در محیط فیزیکی دانشگاه و شهرستان کازرون که می‌تواند زمینه هرچه مناسب‌تری را برای تحقق عمل به رسالت‌های دانشگاه فراهم آورد و در عین حال پاسخگوی مطالبات عموم مردم و صاحب‌نظران در این حوزه نیز باشد، خاطر نشان نمود: ضمن ادای احترام به شأن و جایگاه معلمی همه اساتید و اعضا محترم هیئت علمی دانشگاه، به تناسب اقتضائات، تلاش داریم تا بسترهای مطلوب و مناسبی را برای نقش‌آفرینی اساتید گرامی فراهم کنیم. در عین حال انتظار داریم اساتید محترم هم در چارچوب آیین‌نامه‌ها، فعالیت‌های خود را در محیط دانشگاه دنبال نمایند.

در ادامه این نشست، دکتر بهروز خسروپور، معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه سلمان فارسی کازرون نیز طی سخنانی با گرامیداشت هفته پژوهش و تبریک روز پژوهش به کلیه پژوهشگران دانشگاه سلمان فارسی کازرون، به ارائه آماری در خصوص دستاوردهای پژوهشی دانشگاه در سال تحصیلی 98-99 پرداخت و خاطر نشان نمود: در این مدت 50 مقاله علمی، شامل نوزده مقاله ISI، بیست و چهار مقاله ISC و هفت مقاله Scopus توسط پژوهشگران دانشگاه سلمان فارسی کازرون منتشر شده است. علاوه بر آنها سی و دو مقاله علمی در کنفرانس‌های مختلف منتشر شده و دوازده مقاله علمی دیگر و یک کتاب نیز توسط آنها منتشر گردیده است. همچنین در این مدت یازده پایان‌نامه تحصیلات تکمیلی با راهنمایی و مشاوره اعضاء هیئت علمی دانشگاه سلمان فارسی کازرون، دفاع شده است. در مجموع 106 اثر علمی منتشر گردیده است.  

در پایان این آیین که از سوی معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار گردیده بود، لوح تقدیر و هدایایی به پژوهشگران برتر در حوزه اساتید و همچنین پژوهشگران شایسته تقدیر دانشجویی، به شرح زیر اهدا گردید:

دکتر محمدرضا پورکریمی، عضو هیئت علمی و پژوهشگر برتر دانشکده علوم پایه

دکتر لیلا شاملی، عضو هیئت علمی و پژوهشگر برتر دانشکده علوم انسانی

دکتر مهدی منعمی، عضو هیئت علمی و پژوهشگر برتر دانشکده فنی و مهندسی

سارا دارنگ، دانشجوی شایسته تقدیر در مقطع دکتری زبان و ادبیات فارسی

علی عشایری دانشجوی شایسته تقدیر در مقطع کارشناسی زبان و ادبیات فارسی

گروه : عمومی  |  
همزمان با روز پژوهش صورت گرفت / آیین تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار گردیدهمزمان با روز پژوهش صورت گرفت / آیین تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار گردیدهمزمان با روز پژوهش صورت گرفت / آیین تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار گردیدهمزمان با روز پژوهش صورت گرفت / آیین تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار گردیدهمزمان با روز پژوهش صورت گرفت / آیین تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار گردیدهمزمان با روز پژوهش صورت گرفت / آیین تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار گردیدهمزمان با روز پژوهش صورت گرفت / آیین تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار گردید
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان