ﺳﻪشنبه ، 21 اردیبهشت ، 1400

کد خبر: 382   |  دفعات بازدید : 2257   |  نظرات : 1 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

پیام رئیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان امام خمینی (ره)

05 آذر, 1396
پیام رئیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان امام خمینی (ره)

پنجم آذر ماه سالروز غرس شجره ی طیبه ی بسیج مستضعفان به ید با کفایت امام بزرگوار و عظیم الشان که برخواسته از عمق نگاه پیامبرگونه آن مجاهد راه حق بوده و تا امروز نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون حضور پر برکت آن در صحنه‌های مختلف است را به عموم بسیجیان عزیز تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

بی‌تردید، بسیج، به فضایلی چون ایمان، اخلاص، شجاعت، ایثار، ولایت پذیری، مردمی بودن، خستگی ناپذیر و در میدان بودن شناخته شده و در پاسداشت و ترویج این روحیات والا که می تواند در همه عرصه‌ها نیل به اهداف بلند و قله‌های رفیع عزت و افتخار را هموار ‌سازد از هیچ کوششی دریغ نمی ورزد.

این ایام، فرصتي است مغتنم تا هم  فرهنگ بسیجی که یاریگر ملت های مظلوم و در هم شکننده ابهت و هیمنه پوشالی داعشیان مزدور در عراق و سوریه است را قدر نهیم و هم يادگاران دوران دفاع و ایثار و شهادت، تجارب گرانسنگ، فرهنگ، اخلاق بسيج و راز و رمز مقاومت و پيروزي و رستگاري را برای نسل جوان و اميدهاي آينده این مرز و بوم بازگو و به آنها منتقل سازند.

اینجانب ضمن تبریک پیروزی جبهه حق و حقیقت در برابر جبهه فریب و استعمار و پیروزی اسلام اصیل بر اسلام وهابی و داعشی به فرماندهی سردار سرافراز بسیجی حاج قاسم سلیمانی، به رهبر معظم انقلاب و همه آزادگان جهان، این روز را به آحاد بسیجیان و  مجاهدان راه عزت و سربلندی دین و میهن عزیزمان تبریک و تهنیت عرض نموده و دوام توفیقات همگان را از حضرت حق مسالت دارم.

و من الله التوفیق و له الحمد و علیه التکلان

دکتر فرهاد براتی

رئیس دانشگاه سلمان فارس کازرون

پنجم آذرماه 1396

گروه : عمومی  |  
پیام رئیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان امام خمینی (ره)پیام رئیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان امام خمینی (ره)پیام رئیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان امام خمینی (ره)
نظرات
راسخی
یکشنبه, 05 آذر,1396 07:42 ب.ظ
بسیجی یعنی دل باایمان، مغز متفکّر – دارای آمادگی برای همه میدانهایی که وظیفه این انسان را به آن میدانها فرا می خواند، این معنای بسیجی است. مقام معظم رهبری، روز بسیج گرامی باد.
ارسال نظر


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان