ﺳﻪشنبه ، 21 اردیبهشت ، 1400

کد خبر: 460   |  دفعات بازدید : 1509   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

گزارشی از اجرای طرح پایش سلامت جسم و روان ویژه دانشجویان ورودی جدید مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد

04 مهر, 1397
 گزارشی از اجرای طرح پایش سلامت جسم و روان ویژه دانشجویان ورودی جدید مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد

طرح پایش سلامت جسم و روان ویژه دانشجویان ورودی جدید  مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد توسط مرکز مشاوره، بهداشت و درمان دانشگاه سلمان فارسی کازرون انجام گردید.

با توجه به اینکه جامعه امروز ما مملو از آسیب های اجتماعی است؛ اجرای این طرح بر روی دانشجویان جدید الورود به عنوان جامعه هدف، می تواند در برنامه ریزی ها و اقدامات پیشگیرانه دانشگاه نقش موثرتری داشته باشد. به همین منظور مرکز مشاوره، بهداشت و درمان در حوزه سلامت روان ، دانشجویان  را به لحاظ وضعیت روان شناختی مورد ارزیابی قرار داده  و در صورتی که دانشجویان  نیاز به مشورت و راهنمایی بیشتری داشتند  از آنها دعوت  تا به مرکز مشاوره دانشگاه مراجعه و خدمات لازم را دریافت کنند . همچنین در حوزه سلامت جسمی با همکاری دانشجویان همیار و کارشناسان حوزه سلامت هلال احمر، سنجش علائم حیاتی بدن(فشار خون، قد و وزن، معاینه و سنجش دهان و دندان، بینایی سنجی و ... )انجام و از این رو در صورت مشاهده مشکل جسمی،  دانشجویان به پزشک معتمد دانشگاه معرفی شده  تا از خدمات مرکز بهداشت و درمان استفاده کنند.

 گفتنی است دانشجویان جدید الورود سال 1397مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری جهت انجام طرح پایش سلامت جسم و روان از تاریخ 24 لغایت 27 شهریور ماه به مرکز مشاوره، بهداشت و درمان مراجعه کردند.

گروه : عمومی  |  
 گزارشی از اجرای طرح پایش سلامت جسم و روان ویژه دانشجویان ورودی جدید مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد گزارشی از اجرای طرح پایش سلامت جسم و روان ویژه دانشجویان ورودی جدید مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد گزارشی از اجرای طرح پایش سلامت جسم و روان ویژه دانشجویان ورودی جدید مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد
نظرات
در حال حاضر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر


طراحی و پشتیبانی پورتال : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان