با صدور حکمی از سوی دکتر غریب فاضل‌نیا صورت گرفت / انتصاب دکتر احسان منبری به عنوان سرپرست معاونت مالی و اداری دانشگاه سلمان فارسی کازرون
Posted on آبان 24, 1399 11:13

دکتر غریب فاضل‌نیا، رئیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون، طی حکمی دکتر احسان منبری، عضو هیئت علمی بخش فیزیک این دانشگاه را به سمت سرپرست معاونت مالی و اداری دانشگاه سلمان فارسی کازرون منصوب نمود. ایشان همچنین در حکمی جداگانه با قبول استعفای دکتر یحیی گردانی از زحمات ایشان در زمان تصدی مسئولیت معاونت مالی و اداری دانشگاه سلمان فارسی کازرون، تقدیر و تشکر نمود.

با صدور حکمی از سوی دکتر غریب فاضل‌نیا صورت گرفت / انتصاب دکتر احسان منبری به عنوان سرپرست معاونت مالی و اداری دانشگاه سلمان فارسی کازرون

بنا به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه سلمان فارسی کازرون، در بخشی از حکم دکتر فاضل‌نیا، خطاب به دکتر منبری آمده است: « نظر به مراتب تعهد و سوابق جناب‌عالی و به استناد ماده 8 آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری، به موجب این ابلاغ، ضمن حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی، از تاریخ 24 آبان 1399 به عنوان سرپرست معاونت مالی و اداری دانشگاه سلمان فارسي كازرون منصوب می‌شوید.»

گفتنی است دکتر احسان منبری، استادیار بخش فیزیک دانشگاه سلمان فارسی کازرون است. ایشان پیش از این نیز تجربه یک دوره معاونت مالی و اداری دانشگاه سلمان فارسی کازرون را در کارنامه اجرایی خود داشتند.

متن حکم دکتر فاضل‌نیا، خطاب به دکتر منبری بدین شرح است:

 

جناب آقای دکتر احسان منبری 

عضو محترم هیات علمی بخش فیزیک

با سلام و احترام؛

نظر به مراتب تعهد و سوابق جناب‌عالی و به استناد ماده 8 «آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری» به موجب این ابلاغ، ضمن حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی، از تاریخ 24 آبان 1399 به عنوان سرپرست معاونت مالی و اداری دانشگاه سلمان فارسي كازرون منصوب می‌شوید.

انتظار دارد با اتکاء به فضل الهی و سرلوحه قراردادن قوانین موضوعه و اصول مصرح در میثاق‌نامه کاری و بیانیه مأموریت دانشگاه، مجدانه تمام تلاش و همت خود را در جهت هماهنگی، ساماندهی و ارتقای عملکردی حوزه معاونت مالی و اداری دانشگاه، همراه با تسریع در انجام امور و دقت نظرهای کارشناسی و با بهره‌گیری از تمام امکانات و منابع و ظرفیت‌های در اختیار، در قالب برنامه‌ریزی‌های اصولی و عملیاتی و هدفمند نسبت به انجام وظایفی که بر عهده گرفته‌اید (به شرح پیوست) به کار بندید.

همواره توفیق روزافزون شما را از ایزد منان مسئلت می‌نمایم.

 

دکتر غریب فاضل‌نیا

رئیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون

چاپ