دکتر فاضل‌نیا در دیدارهایی صمیمانه با کارکنان دانشگاه مطرح نمود / تمام ظرفیت‌های علمی و فرهنگی دانشگاه سلمان فارسی برای توسعه منطقه و کشور به کار گرفته شود
Posted on تیر 23, 1399 21:23
دکتر فاضل‌نیا در دیدارهایی صمیمانه با کارکنان دانشگاه مطرح نمود / تمام ظرفیت‌های علمی و فرهنگی دانشگاه سلمان فارسی برای توسعه منطقه و کشور به کار گرفته شود

دکتر غریب فاضل‌نیا، سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون، صبح امروز ۲۴ تیرماه، با حضور در دفاتر کار و فضاهای مختلف کاری این دانشگاه، طی دیدارها و گفتگوهایی صمیمانه با کارکنان و برخی از اعضا هیئت علمی، به بحث و گفتگو پیرامون فعالیت‌های آنها پرداخت.

بنابه گزارش روابط عمومی دانشگاه سلمان فارسی کازرون، دکتر فاضل‌نیا در گفتگوهایی جداگانه با کارکنان این دانشگاه، ضمن تشکر از تلاش‌های آنها، بر لزوم استفاده مطلوب‌تر از منابع و بهره‌وری بیشتر از زیرساخت‌های موجود تأکید نمود و خاطر نشان کرد: بایستی تمام ظرفیت‌های علمی و فرهنگی دانشگاه سلمان۵ فارسی برای توسعه منطقه و کشور به کار گرفته شود. در شرایط کنونی کشور با مدیریت بهینه منابع و زیرساخت‌ها و تقویت سرمایه‌های انسانی و علمی موجود در دانشگاه، هم می‌توانیم مشکلات را برطرف نماییم و هم زمینه‌های لازم برای توسعه پایدار را فراهم آوریم.  

ایشان همچنین بر اهمیت گسترش روابط با سایر مراکز علمی و دستگاه‌‌های دولتی در سطح شهرستان کازرون و استان فارس و سایر نقاط کشور تأکید نمود و خاطر نشان کرد: در این مسیر، برقراری تعامل و استفاده مشترک از ظرفیت‌های نهادهای علمی و سایر دستگاه‌های دولتی و غیردولتی، علاوه بر اینکه کمک شایان توجهی به حل مشکلات می‌کند، به تقویت هم‌افزایی موجود در شهرستان نیز منجر خواهد شد.

سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون همچنین حضور و فعالیت پرسنلی متعهد را از جمله شاخصه‌های برجسته‌ی دانشگاه سلمان فارسی کازرون برشمرد و افزود: هم در دانشگاه سلمان فارسی و هم در مجموعه شهرستان کازرون سرمایه‌های انسانی خوب و برجسته‌ای داریم که بایستی با مدیریت بهینه و تکیه به مبانی علمی و در نظر داشتن چشم‌اندازهای توسعه‌ای، از این سرمایه‌ها در جهت ارتقا سطح علمی و فرهنگی جامعه استفاده نماییم.

گفتنی است دفاتر کار کارکنان، رصدخانه، آزمایشگاه‌ها، سالن اجتماعات استاد علی دوانی، خانه فرهنگ میرزاصالح کازرونی، کتابخانه‌ها، تأسیسات، نگهبانی‌ها، انبارها و... از جمله اماکن و فضاهای مختلفی بودند که دکتر فاضل‌نیا از آنها بازدید و با مسوولان هر یک به گفتگو پرداخت.

چاپ