امام جمعه کازرون: تلاش کنیم برند دانشگاه سلمان فارسی، یک برند بین‌المللی بشود / حکمی که به دکتر فاضل‌نیا تقدیم شده را حکم خودم می‌دانم
Posted on تیر 31, 1399 15:36
امام جمعه کازرون: تلاش کنیم برند دانشگاه سلمان فارسی، یک برند بین‌المللی بشود / حکمی که به دکتر فاضل‌نیا تقدیم شده را حکم خودم می‌دانم

صبح روز دوشنبه 30 تیرماه، مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشگاه سلمان فارسی کازرون، در قالب یک جلسه‌ی کاری و با حضور دکتر غلامعلی منتظر رییس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم، حجت‌الاسلام صباحی امام جمعه، رنجبر معاون فرماندار ویژه کازرون، شفیعی مسوول دفتر نماینده شهرستان‌های کازرون و کوهچنار، جمعی از رئوسای ادوار مختلف دانشگاه سلمان فارسی و برخی دیگر از مسوولین شهرستان در دانشگاه سلمان فارسی برگزار گردید.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه سلمان فارسی کازرون، در ابتدای این نشست حجت‌الاسلام صباحی، امام جمعه شهرستان کازرون با تشکر از خدمات صورت گرفته در دوران ریاست دکتر غفاری‌پور، دستاوردهای ایشان را برای دانشگاه و جامعه ارزشمند و قابل توجه توصیف نمود و خاطر نشان کرد: خوشبختانه تلاش‌های مضاعف ایشان در دوران تصدی مسئولیتشان در این دانشگاه، بسترهای مناسبی را برای رشد دانشگاه به وجود آورده است و بنده به نوبه خود از این تلاش‌ها تقدیر و تشکر می‌کنم.

ایشان در ادامه ضمن تأکید بر ضرورت پرداختن به مقوله علم، افزود: آینده شهر و منطقه ما با علم رقم می‌خورد. بنابراین بایستی کاری کنیم که علم، سواد و دانش به دغدغه اصلی مردم تبدیل شود و ذائقه مردم را به گونه‌ای عوض کنیم که دانشگاه سلمان فارسی به دغدغه اول مردم شهرستان تبدیل شود و تلاش کنیم برند دانشگاه سلمان فارسی، که برند شهرستان کازرون است، یک برند بین‌المللی بشود. دانشگاه سلمان فارسی بستر جهش دارد و امیدواریم با حضور دکتر فاضل‌نیا، این جهش شکل بگیرد.

امام جمعه کازرون با تأکید بر ضرورت همکاری و تعامل سازنده همه مسوولین و دستگاه‌های مختلف با دکتر فاضل‌نیا، تصریح نمود: در راستای ارتقای فرهنگ و دانش، به عنوان یک همکار در کنار دکتر فاضل‌نیا هستیم. ما خودمان را مورد خطاب وزیر می‌دانیم و حکمی که امروز به دکتر فاضل‌نیا تقدیم شده را حکم خودم می‌دانم و احساس می‌کنم این حکم برای بنده و سایر مسوولین شهرستان صادر شده است و ان‌شاالله حوزه‌ی مأموریتی ما، دانشگاه سلمان فارسی هم هست.

دکتر منتظر، رییس دفتر نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم، دکتر غفاری‌پور ریاست پیشین دانشگاه سلمان فارسی کازرون، دکتر فاضل‌نیا سرپرست این دانشگاه از دیگر سخنران‌های این مراسم بودند و همچنین پیام دکتر فریدون عباسی‌دوانی، نماینده شهرستان‌های کازرون و کوهچنار در مجلس شورای اسلامی نیز قرائت شد که مشروح اظهارات آنها در قالب خبرهای جداگانه‌ای از طریق پایگاه‌های رسمی خبری دانشگاه سلمان فارسی کازرون منتشر شده است.

گفتنی است در پایان این مراسم دکتر منتظر، تقدیرنامه دکتر غلامی برای دکتر غفاری‌پور را به ایشان اعطا و حکم صادر شده از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برای تصدی سرپرستی دانشگاه سلمان فارسی کازرون توسط دکتر فاضل‌نیا را به ایشان تقدیم نمود.

حضور در قطعه شهدا گمنام و تجدید میثاق با آرمان‌های آنها و همچنین بازدید از پردیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون، از جمله دیگر برنامه‌هایی بود که در قالب آیین تودیع و معارفه ریاست دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار گردید.

چاپ